Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Yayınlanan:

Volt, İstanbul içi Ulaşımı Kolaylaştırıyor

İstanbul’da yaşayanlar bilir. Şehir dışı yolculuk yapmak her sabah yaptığın şehir içi yolculuktan çok daha kolay olabiliyor.

İstanbul, trafik sıkışıklığında dünyada 1. sırada, ulaşım masraflarında dünyada 2. sırada (gelirimizin %18’i)

İstanbul’un yeni yolculuk paylaşım uygulaması olma mottosu ile yola çıkan Volt, bu stres kaynağına cevap veriyor. İstanbul içinde hali hazırda aynı yöne giden kişileri buluşturuyor ve birlikte gitmelerini sağlıyor. Her iki kişi için – araba sahibi ve yolcu – avantajlı bir ulaşım alternatifi sunuyor. Şehir içi ulaşımı kolaylaştırmanın yanı sıra Volt’un misyonu uzun vadede İstanbul trafiğini azaltmak. Kısaca anlatmak gerekirse BlaBlaCar‘ın şehir içi ulaşımı versiyonu olarak görebilirsiniz.

Yolcu ekran görüntüleri

İstanbul’da trafik durumu çok iç açıcı görünmese bile “İstanbul böyle olmak zorunda değil” diyerek Volt, şehir içi ulaşımı daha akıllı, kolay ve sürdürülebilir hale getirmeyi hedefliyor. Artık evden çıktığında Volt’u açıp anında seninle aynı yöne giden birini bulabilirsin. Birlikte giderek hem daha keyifli yolculuk yapabilir hem de yolculuk masraflarını paylaşabilirsin. Volt’u kullanarak araba sahipleri tüm araba masraflarını karşılayabilir, yolcular da ulaşım masraflarını azaltabilirler.

Uygulamayı Apple Store‘dan, Google Store‘dan ve kendi sitesinden indirmek mümkün.

             

Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Gokhan ERDOGAN tarafından yazılmıştır

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

2279 posts

1 Yorum

Bir yanıt bırak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir