VisitEngland’dan Gençlere Yurtiçi Tatil Teşviği! 0

Ülke çapında düzenlenen bir turizm kampanyası vasıtasıyla daha fazla gencin yurtiçi gezisine çıkması teşvik ediliyor!

£2.5 milyonluk VisitEngland girişimi istatiklerine göre geçen on yıla oranla 16 ile 34 yaş arasındakilerin kendi ülkelerinde 1.4 milyon kez daha az tatil yapmayı tercih ettiği ortaya çıktı.

‘Join the World – Discover the UK’ adlı dijital ve sosyal medya kampanyası pazartesi günü başlatıldı.

Sosyal medyanın denizaşırı öncüleri ve gezginleri aracılığıyla, İngiltere’de yapılacak bir tatilin niteliklerinden ve sadece buraya özgü deneyimlerinden bahsediliyor.

Kampanya, Kuzey İrlanda, İskoçya ve Galler’deki ulusal turizm organizasyonları ile birlikte İngiltere’deki turizm işletmeleri ve istikamet yönetimi organizasyonlarıyla ortaklık içinde yürütülüyor.

Bu kampanya ile birlikte bir milyondan fazla ek gecelik konaklama talebi ve ekonomide 80 milyon sterlinlik bir artış olması bekleniyor.

Londra ve Yorkshire’daki,  Kuzey İrlanda’daki Strangford Lough’daki, Galler’deki  Glasgow ve Elan Vadisi’ndeki deneyimleri sergileyen uluslararası gezginlerin gözünden çekilmiş beş kısa film ve imaj sergisi  gösterime girecek!

Tanıtımların, Facebook, Instagram ve Snapchat olmak üzere dijital ve sosyal medya kanallarında ve İngiltere genelindeki dijital billboardlarda gösterimi yapılıyor.

Kampanya, çevrimiçi trafiği, www.visitbritain.com/jointheworld adresindeki bir hub’a yönlendiriyor ve mevsimlik etkinlikleri ve deneyimleri gösteren bloglar ile birlikte kullanıcı tarafından oluşturulan içerikler sunuyor.

Ziyaretçiler, sosyal ağlarında #lovegreatbritain ve #loveUK etiketlerini kullanarak yükledikleri ‘en muhteşem anlarının’ görüntülerini paylaşarak ön plana çıkabilir.

Bir Fransız sosyal medya devi tarafından yapılan Kuzey İrlanda gurme gezisi ile birlikte Kanadalı bir nüfuz sahibi tarafından yapılan Bristol şehir gezisi Ekim ayında piyasaya sürülecek.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.