Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Yayınlanan:

Visa, Seyahat Bankacılığını ve Kart İptalini Sohbet Robotlarıyla Daha Kolay Hale Getiriyor

Visa Kanada, kullanıcıların 7/24 destek ekibiyle iletişim kurmasına ve hatta kayıp kartların sohbet yoluyla iptal edilmesine olanak tanıyan mobil bankacılık özelliklerini tanıtmak için Finn AI ile ortaklık kurdu.

Visa Kanada, Finn AI ile ortaklık kurarak uzaktan bankacılığı yapay zeka ve sohbet robotları ile kolaylaştırmayı hedefliyor.

Banka üyeleri 7/24 destek hizmetiyle iletişime geçebilir, şüpheli işlemleri işaretleyebilir, yakındaki ATM’leri bulabilir ve hatta sohbet ederek kayıp veya çalıntı kartları iptal edebilir. Bu işlev, seyahat öncesi ve sonrasındaki seyahat bildirimlerini yönetebildikleri ve dönüşüm oranlarını kontrol edebildikleri için, Visa kullanıcılarının seyahatlerini de kolaylaştırıyor.

Sohbet eden yapay zeka, çevrimiçi bankacılık hizmetlerinde daha sezgisel ve hoş bir deneyim yaşatmayı amaçlıyor. Gelişmiş doğal dil yönlendirmesi her zaman erişilebilir durumda ve müşterilerde soruları ve sorunlarını çözmek için daha fazla memnuniyet yaratarak ve teşvik sağlıyor.

Visa Kanada’nın hedefi, finansal kurumlarla etkileşimlerini bir arkadaşınızla sohbet etmek kadar hızlı ve kolay hale getirerek müşteri desteğini geliştirmektir.

             

Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.