Virgin Holidays’in Web Sitesi İyileştirmeleri, Yüzde 75’lik Bir Kar Artışı Sağladı 0

Virgin Holidays’in web sitesine yönelik iyileştirmeler, geçtiğimiz yıl gerçekleşen büyümesinin %75’inden fazlasına etki etti.

Site geçtiğimiz yıl, müşteriler için arama yapmayı daha kolay hale getirmek ve Virgin’s Flying Club üyelerine sahip oldukları indirimleri doğrudan çevrimiçi olarak kullanma olanağı tanımak için güncellenmişti.

İdari yönetici David Geer, konu ile ilgili açıklamalarda bulundu: “Gerçekten memnuniyet verici olan detay, yatırımlarımızın karşılığını veriyor olması ve bizler, satış kanallarına yatırımlar yapmayı sürdüreceğiz. Umuyoruz ki web sitesi, işlevsellik bakımından daha iyi hale gelmeyi sürdürecektir.”

Geer, gelecek yıl, web sitesinin çoklu varış noktalarına daha fazla odaklanacağını sözlerine ekledi. Çoklu varış noktaları, halihazırda müşterilere sunuluyor, ancak Virgin Holidays, müşterilerin, kendi yolculuklarını isteklerine göre oluşturmaları için çeşitli havalimanlarından veya havalimanlarına uçuş rezervasyonları yapmalarını daha kolay hale getirmeyi planlıyor.

Geer, açıklamalarına son olarak şu sözleri ekliyor: “Çoklu varış noktalarını bünyesinde barındıran tatil hizmetlerini vermeye başladığımızda daha fazla esneklik sunma yetisine sahip olacağız.”

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe