Virgin Holidays ile Orlando’ya Gidecekseniz İyi haber! Universal Aventura Hotel’deki Yepyeni v-hub Açıldı. 0

Konuklar, parklarda yoğun bir gün geçirmeden önce hafif bir kahvaltı alabilir veya ücretsiz wi-fi’dan yararlanabilir ve bazı fotoğrafları yayınlayarak herkesi kıskanmasını sağlayabilirler!

Salonda ayrıca duş olanakları ve kilitli dolaplar da mevcut. Bu sayede, son gününüzden en iyi şekilde faydalanabilirsiniz ve eve geri dönmeden önce rahatça tazelenebilirsiniz. Ayrıca, park açılış saatleri, uçak kalkış saatleri veya bagaj muhafazası ile ilgili sorularınızı yanıtlamak üzere bir Virgin Holidays çalışanı da salonda olacak.

Universal Aventura Hotel’de kalmayı tercih ederseniz, aynı zamanda üç parktan birine erken park girişinden, ayrıcalıklardan ve parklara ücretsiz transferlerden yararlanabilirsiniz.

Virgin Holidays ABD Ürün Yöneticisi Angus Bond; “Bir tatilin her anını özel hissettirmesini sağlıyoruz -rezervasyon yaptığınız saniyeden eve vardığınız dakikaya kadar. Bu ortaklık, müşterilerimizin tatilden en iyi şekilde yararlanmasını sağlamak, parklara girmeden önce hızlı bir kahvaltı yaparak ya da son gününüzden en iyi şekilde yararlanarak duş olanaklarına sahip olmak için tasarlandı” dedi.

Daha fazla bilgi alın ve Virgin Holidays web sitesinde şimdi Orlando için tatil rezervasyonu gerçekleştirin.

https://www.facebook.com/virginholidays/videos/1817599535026861/

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.