Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Yayınlanan:

VFS Global, TT Services’ı Bünyesine Kattı

© by travolution.com

VFS Global, vize işlemleri çözümleri sağlayıcısı TT Services’ı bünyesine kattı. Birleşik Krallık merkezli TT Services, 35’ten fazla ülkede 51 başvuru merkeziyle faaliyet gösteriyor ve şirketin 216 çalışanı bulunuyor.

TT Services, müşterisi olan devletlere, ortaklara ve başvuru sahiplerine yüksek kaliteli vize hizmetlerinden oluşan eksiksiz bir yelpaze sunuyor.

Kuoni Group’un bir parçası olan VFS Global, tatil ve iş amaçlı seyahatler yapan gezginler için vize işlemleri gerçekleştirme konusunda oynadığı rolden dolayı, dünya çapında seyahatleri kolaylaştıran en büyük şirket olma iddiasını taşıyor. Şirket kısa bir süre önce 150 milyonuncu vize başvurusunun işlemlerini gerçekleştirdi.

Bu satın alma operasyonu, Dubai merkezli VFS Global’in, hizmetlerini Avrupa ve Asya’da yaşayan daha çok sayıda gezgine ulaşmak için genişleteceği anlamını taşıyor.

Kuoni Group’un bir parçası olan VFS Global Group’un CEO’su Zubin Karkaria, söz konusu satın alma operasyonuyla ilgili açıklamalarda bulundu: “TT Services, tıpkı VFS Global gibi, 15 yıldan uzun süreli sektör deneyimine sahip ve müşterileri açısından güvenilir bir hizmet sağlayıcı ortak olma özelliğini taşıyor. TT Services’ın VFS Global’e katılışında güçlü bir uyumluluk görüyorum. Bu katılım bizlere, müşterilerimiz olan devletlere ve vize başvurusu yapanlara yönelik hizmetlerimizi geliştirme ve genişletme olanağı tanıyacak.”

             

Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir