Uzakrota ve Işık Üniversitesi’nden Turizm Akademisi 0

2010 yılından beridir turizm sektörüne yönelik içerikler üreten ve edinmiş olduğu tecrübe neticesinden son 2 yıldır seyahat zirveleri düzenleyen Uzakrota, Işık Üniversitesi ile işbirliği yaparak turizm sektörünün en büyük sıkıntısı olan ara eleman açığını kapatmak için çalışmalarına başladı.

Turizm şirketi çalışanları ve kendini satış-pazarlama konusunda geliştirmek isteyen herkesin katılabileceği ilk eğitim Kasım ayında başlayacak ve Turizm Akademisi ‘ni başarı ile tamamlayanlar büyük turizm şirketlerinde yapacakları 2 aylık staj sonrasında şirketlerde devam edebilecekler.

Işık Üniversitesi   Turizm Akademisi

Işık Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi müdürü Ceylan Adıgüzel “Turizm şirketi çalışanları ve kendini satış-pazarlama konusunda geliştirmek isteyen herkesi eğitimlerimize bekliyoruz. Bu anlaşma ile turizm gibi yüksek kalite hizmet sağlanması gereken sektördeki açığı kapatmak istiyoruz.” olarak belirtti.

Turizm Akademisi hakkında detaylı bilgiyi http://turizmakademisi.isikun.edu.tr/ link üzerinden alabilirsiniz.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe