Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Yayınlanan:

Uzakrota Jüri Üyeliği ile Gruppal En İyi Tatil Videosu Seçiliyor.

Tatil videolarının sana yeni tatillerin kapısını açacağını söylesek ne dersin?

Seyahat sektörünün nabızını tutan Uzakrota’un jüri üyeliği ile online turizm sektörüne yön veren Gruppal tur şirketi, tatilde çektiğiniz videoları ödüllendiriyor. Tatil anılarınız bir köşede kalmasın, size yeni tatillerin kapısını açsın istiyorsanız siz de hemen tatil videonuzu #gruppal ve #tatilveben hashtagleri ile paylaşın, çift kişilik Selanik Kavala turu kazanma fırsatı yakalayın.

Nasıl Katılacağım?

Telefondan, kameradan, fotoğraf makinesinden… Nereden çekmiş olursan ol elindeki tatil videonu sosyal medya hesaplarından #gruppal ve #tatilveben hashtagleri ile paylaş ve yarışmaya katılmaya hak kazan! Çelebi Alper, Çok Okuyan Çok Gezen, Geziyorum.net ve Uzakrota‘nın birlikte karar vereceği ayın en iyi tatil videosu seninki olsun, çift kişilik Selanik Kavala turu kazan! Profilinin herkese açık olması ve Gruppal sosyal medya hesaplarını takip etmen gerektiğini unutma! Detaylar yarışma sayfasında: https://www.gruppal.com/tatil-ve-ben

Kazanamadım Diye Üzülme…

Paylaştığı videosu “en iyi tatil videosu” seçilmeyenler üzülmesin! Yıl boyunca sürecek olan yarışmada her ay kazanma hakkınız var! Yeter ki yeni ve eğlenceli videolar yüklemeye, paylaşmaya devam edin. Gruppal Tatil Jürisi sizi de tatile götürebilir!

             

Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Gokhan ERDOGAN tarafından yazılmıştır

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

2279 posts

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir