Uzakrota, Interfly’ın Konsept Turlarına Danışmanlık Yapmaya Başladı 0

Mart 2016’da 6. yaşını kutlayacak Uzakrota ekibi olarak, gençlik turizminin öncüsü olan Interfly ile yapmış olduğu anlaşma neticesinde Interfly’ın yüksek gelir kesimine hitap edeceği konsept turların danışmanlığını yapmaya başladık.

Aralık ayı içerisinde Interfly’ın internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından açıklanacak turların konsepti ile seyahat bloggerlarının önderliğinde geziler düzenlenecek. Bu sayede bir yeri turist gibi değil de yereller gibi gezen gezginlerin gözünden turu yapabileceksiniz.

Interfly Nedir?

Interrail’ın öğrenci dostu, hesaplı ve konforlu uçaklı versiyonu olarak bir ‘ilk’e imza atan Interfly, üçüncü  yılında konseptini bir kere daha değiştirmekten kaçınmadı ve binlerce maceraseveri bulutların üzerine çıkarmak için yepyeni yüzüyle karşınıza çıktı. Elbette ki yine ilkleri gerçekleştirerek…

2’si halihazırda üniversite öğrencisi, 2’si de çiçeği burnunda bilgisayar ve tekstil mühendisi olan Interfly beyin takımı olarak, amatör bir çabanın ürünü olarak İsveç’te yola çıkan ve yüzlerce katılımcının yoğun ilgisi sonucunda Türkiye’de de ilk olarak  2009 yılı içerisinde faaliyete geçen gençlik ve eğlence kulübü Interfly,  artık çok daha profesyonel bir zeminde amatör ruhunu da koruyarak gezmeyi ve eğlenceyi herkese sunmaktadır.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.