Ünlü Wellness Zinciri Canyon Ranch, Türkiye’den Çıkıyor. 0

Son zamanlarda Türkiye pazarından ayrılan markalara bir yenisi daha eklendi. 2016 Temmuz ayında 250 milyon dolarlık yatırımla Kaplankaya projesi içerisinde yer alan Amerikalı ünlü Wellness otel zinciri Canyon Ranch, Türkiye’den ayrılıyor.

Dünyanın en iyi sağlıklı yaşam merkezlerinden Canyon Ranch’in Amerika Birleşik Devletleri’nin Arizona ve Massachusets eyaletlerinde iki tam donanımlı sağlık merkezi bulunuyor.

Tümü Ege Denizi manzarasına sahip 75 otel odası ve 66 yamaç odasıyla toplam 141 odadan oluşan otelde konuklar 10 bin metrekarelik spa, fitness ve Sağlıklı Yaşam Merkezi’nden faydalanma imkanına da sahip ve 38 terapi odasında, Canyon Ranch’e özel, Batı ve Doğu’ya özgü sağlık ve wellness uygulamaları birleştirilerek beden, ruh ve zihni yenileyen dünyaca meşhur sağlıklı yaşam deneyimleri sunuluyordu.

Bodrumageldik.com‘da yer alan habere göre, Kaplankaya projesi şirket yetkilileri de Canyon Ranch ile yollarını ayırdıklarını fakat 1 Mayıs itibariyle aynı konseple farklı bir şirketle yollarına devam edeceklerini belirtiler.

Canyon Ranch’in Türkiye’den çekilmesi kafalarda soru işaretleri oluşturdu.

Kapak Görseli: CNTraveller

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe