Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Yayınlanan:

Türkiye’ye Akıllı Seyahat Anlayışını Getiren Pegasus’dan Atlayıp Gitsem Dedirtecek Kampanya.

Seyahat etmenin pahalı bir spor değil ucuz bir eğlence olduğunu, arkadaşların kendi aralarında zenginler için kullandığı kahvaltıyı Paris’te akşam yemeğini Moskova’da sözünü gerçeğe dönüştüren ve bunları İstanbul’da standart bir restoranda alacağınız akşam yemeğinden bile ucuza gerçekleştiren Pegasus’tan sen de #atlayıpgitsem diyorsan uçak biletini hemen al, 10 Şubat – 15 Temmuz tarihleri arasında, yurt içinde 44.99 TL, yurt dışı 49.99 €’dan başlayan fiyatlarla uç.

pegasus_ile_atlay__p_gitsem

Peki sen bu haftasonu ne yapıyorsun?

Seyahat blogları topluluğu olarak yıl boyunca gideceğimiz destinasyonlar için ucuz uçak biletlerimizi aldık. Yıl boyunca haftasonları gideceğimiz destinasyonlar için sen de ucuz uçak biletini bize katılıp 2 gün için bile olsa uzaklara gitmek istemez misin?

2015’te kendin için güzel bi’ şeyler yap. Hemen flypgs.com’a gir ve çok uygun fiyatlarla biletini al. Hayat kısa, Pegasus’la yakala.”

             

Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Gokhan ERDOGAN tarafından yazılmıştır

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

2473 posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.