Turkish Airlines Corporate Club, Uzakrota Travel Summit’e Sponsor Oldu. 0

Türk Hava Yolları’nın Kurumsal Müşterilerine Özel Programı; “Turkish Airlines Corporate Club”, Uzakrota Travel Summit 2018’in Kurumsal Sponsoru ve Stand Alanı Katılımcısı Oldu.

17 Kasım 2017’de Fairmont Quasar Istanbul’da 5 salonda 1500 turizmcinin katılımı ile gerçekleştirdiğimiz etkinlik sonrası 2018 yılı takvimimizi de geçtiğimiz günlerde açıklamıştık.

Bayrak taşıyıcı havayolumuz Türk Hava Yolları’nın kurumsal müşterilerine özel programı, Turkish Airlines Corporate Club, 30 Kasım’da Hilton Bosphorus Istanbul Convention Center içerisinde 2500 kişinin katılımı ile 3 salon, 1 fuaye ve 1 b2b alanı şeklinde gerçekleştirilecek etkinliğimizin Kurumsal Sponsoru ve Stand Alanı Katılımcısı oldu. Ayrıca Türk Hava Yolları, Uzakrota Travel Summit bünyesinde açacağı Türk Hava Yolları B2B Alanında da tüm sektörden iş ortaklarını ağırlamayı planlıyor.

Amadeus Ana Salonu, Neredekal Turizm Teknoloji, Emirates Turizm Pazarlama Salonları ve bunlara ek olarak Sabre Travel Technology Exchange ve Dünya çapında düzenlenen Crescentrating Halal in Travel sahnesi ve fuaye alanı ile 2500 yerli ve yabancı ziyaretçi Uzakrota Travel Summit‘te olacak.

Etkinlik sitemizden konuşmacılar, sponsorlar ve programla ilgili tüm bilgileri alabilirsiniz. http://www.uzakrota.com/summit18

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe