Turkcell ”Fulltrip.com” ile Seyahat Sektöründe 0

Hayatımızın parçası olmaktan çıkıp bizzat kendisi olmaya başlayan mobil uygulamalar, teknoloji şirketlerinin de hedeflerini büyütüyor. Telekomünikasyon sektörü, artan teknoloji ve abone sayısına bağlı olarak hizmet alanlarını çeşitlendiriyor.

Turkcell de özellikle son birkaç yıldır, teknik altyapı sağlayıcı olma yanında, müşterilerine hizmet odaklı ürünler sunmayı amaçlıyor. Kısacası, onlarca yerden ulaştığınız ticari mobil uygulamaları tek çatı altında birleştiriyor. Şirket, bu kapsamda hayata geçirdiği seyahat sitesi Fulltrip‘i tanıtan, Turkcell, e-ticarette fark oluşturmayı hedefliyor.

İLK HEDEF SEYAHAT SEKTÖRÜ

220 binden fazla otel, 120 havayolu, 250 farklı yere 1000’den fazla tur seçeneğini bünyesinde barındıran Fulltrip ile bireysel kullanıcılar ve şirketler tüm seyahat planlamalarını tek bir platform üzerinden gerçekleştirebilecek. Konuyla ilgili açıklamalar yapan Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu, şirketin gelecek dönem hedeflerine dair bilgiler verdi. “Seyahat sektörü tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’nin de en önemli e-ticaret segmenti” diyen Terzioğlu, sundukları hizmetle güvenli bir ödeme katmanı oluşturduklarını ve platformun herkese açık olduğunu söyledi. Şirket olarak son 2,5 yıldır önemli bir dönüşümden geçtiklerini paylaşan Terzioğlu, “Küresel çapta kullanılan servislerimizle bugün dijital bir operatör haline gelmiş durumdayız” şeklinde konuştu.

Daha önce Bavul.com‘u açarak seyahat sektöründe de hizmet vermeye başlayan Turkcell daha sonra Bavul.com‘u Romanya merkezli Paravion Gruba satmıştı.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe