TripPix ile Harika Seyahat Albümleri Yaratabilirsiniz ! 0

Daha önce online olarak fotoğraf albümü oluşturmaya çalıştıysanız, bunun oldukça zaman alabilecek bir uğraş olduğunu biliyorsunuz demektir.

Fotoğraflarınızı aktarmayla başlayıp, ayıklama ve düzenleme yaparken, süreci tamamlamak saatler alabiliyor. Bu noktada TripPix uygulaması, istediğimiz her olay ile ilgili, kendimize göre şekillendirebileceğimiz fotoğraf albümleri yaratma imkanı sağlıyor.

TripPixScreenshot-642x356

Uygulama ile fotoğraf albümü yapmak için, 15-30 arasında fotoğraf seçip, seyahatinizi tanımlamanız yeterli oluyor. Bu şekilde TripPix, albümünüz için anında görüntü ve his yaratıyor. Uygulamanın ‘Add Maps’ özelliği ile, ziyaret ettiğiniz her bir lokasyon için harita ekleyebiliyorsunuz. Haritalar, albüm fotoğraflarınızın yanında görüntüleniyor. Her haritanın başlık ve lokasyon bilgisini kolaylıkla güncelleyebilirsiniz. TripPix konum verilerini, seyahat edilen mesafe, süre ve yükseklik gibi istatistikleri bünyesinde bağdaştırabilmek için kullanıyor.

Bunlara ek olarak, uygulama ile, seyahatinizi beraber geçirdiğiniz kişilerin isimlerini ekleyebiliyorsunuz, seyahatiniz süresince havanın nasıl olduğunu raporlayabiliyorsunuz ve gezdiğiniz yerlerde neler yaptığınızı anlatabiliyorsunuz.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe