TripPix, Göz Alıcı Seyahat Albümleri Oluşturmanızı Sağlıyor 0

Daha önce online olarak bir fotoğraf albümü oluşturduysanız, bu işlemin ne kadar çok zaman aldığını biliyor olmalısınız. Bütün fotoğraflarınızı yüklemekten fotoğrafların nerelere koyulması gerektiğini düzenleme zorunluluğuna, albüm oluşturmayı tamamlamak saatlerinizi alabilir.

Shutterfly, önemli etkinlikler için göz alıcı ve kişiselleştirilmiş fotoğraf albümleri oluşturma olanağı sunan yeni mobil uygulaması TripPix’i kullanıma sundu.

Kişiselleştirilmiş bir fotoğraf albümü oluşturmak için yapmanız gerekenler 15-30 fotoğraf seçmek ve tatilinizi tanımlamak. Ardından TripPix, fotoğraf albümünüz için bir görünümü ve temayı anında oluşturuyor. TripPix’in “Harita Ekle” özelliği, ziyaret ettiğiniz her bir lokasyon için, fotoğraf albümündeki fotoğraflarınızın yanında yer alacak olan birer harita eklemenize olanak tanıyor. Kullanıcılar, her bir haritanın başlığını ve yerini kolaylıkla değiştirebiliyor. TripPix, kat edilen yol, yolculuğun uzunluğu ve rakım gibi istatistiki bilgileri eklemek için konum bilgisi kullanıyor.

Shutterfly App Ad.
Görsel: Shutterfly App Ad.

Dahası, kullanıcılar kendileriyle birlikte tatile giden kişilerin isimlerini ekleyebiliyor, tatilleri sırasında hava durumunun nasıl olduğunu iletebiliyor ve neler yaptıklarını aktarabiliyor.

İlk TripPix albümünüzü oluşturmanızın ardından, albümünüz gönderilmeye hazır hale geliyor. Tatil hatıranız 6×6 inç boyutlarında ve 19.99$’lık bir fiyat etiketiyle geliyor ve firma, gönderimi ücret almadan gerçekleştirip elinize birkaç hafta içinde ulaşacağının garantisini veriyor. TripPix, masanızın üzerinde sunum pozisyonunda bulundurabilmeniz için bambudan üretilen bir stant içeriyor.

Kullanıcılar, mobil cihazlarında kayıtlı olan ve lokasyon verisi barındıran fotoğrafları kullanma şansına sahip oluyor. Ancak, fotoğrafların lokasyon verisi taşımaması halinde, bu fotoğraflar görünür durumda bulunamamakta. Kullanıcılar, ayrıca ThisLife, Facebook ya da Instagram fotoğraflarını da kullanabiliyor.

Kullanıcılara, online olarak kendi fotoğraf albümlerini oluşturma imkanı sunan ve Snapfish, CVS, Walmart, Walgreens gibi siteleri de içeren pek çok web sitesi var iken, TripPix bunlardan birini oluşturmak için gereken zamanı yarıya indiriyor. Yani, vaktiniz en az anılarınız kadar değerli ise, bu alternatif üzerinde düşünmeye değer. Shutterfly’ın geliştirdiği TripPix uygulamasını App Store’dan indirebilirsiniz.

 

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.