Tripfuser Acentelere Kişiye Özel Geziler İçin Komisyon Sunuyor 0

Seyahat acenteleri onları yerel uzmanlara yönlendiren yeni bir seyahat planlama platformu kullanarak komisyon kazanabilirler.

Tripfuser, siparişle seyahat planlaması sunan bir pazar aracılığıyla “benzeri görülmemiş kişiselleştirme seviyesi” sunduğunu iddia ediyor.

Tripfuser’ın kurucusu ve müdürü Matt Beard bu hizmeti endüstride bir ilki sunan platform olarak tarif ediyor.

Tripfuser, acentelere açık pazara doğrudan erişim imkânı tanıyan bu seviyede özel seyahat planlamasını sunan ilk büyük seyahat platformudur, böylelikle acenteler müşterileri için çeşitli ve rekabetçi teklifler sunabilirler” diye sözlerine ekliyor.

“Bu platformu acentelere ve onların müşterilerine önemli derecede katma değer sunmak için kurduk. Şimdiye kadar, varış yerinde bulunmadan yerel halkla direkt konuşmak ve müşterilerin ilgi ve çıkarlarına uygun özel ürün bulmak seyahat acenteleri için tam bir zorluktu. Artık acenteler, kişisel tercihlerine göre özel bir yolculuk programı arayan müşterilerine daha yüksek seviyede bir hizmet sunabilecekler.”

Tripfuser acentelerin müşterileri için bir istek listesi oluşturmasına ya da platformun seyahat galerisinden ürün aramalarına imkân sağlayarak çalışıyor.

Deneyimler daha sonra ya sitede reklam verildiği gibi ya da müşteri şartları yerel uzmanlarla paylaşıldıktan sonra rezervasyon öncesinde kişiselleştirilmiş şekilde rezerve ediliyor.

Seyahat acenteleri her biri farklı bir yerel uzmandan olmak üzere almak istedikleri kaç tane Gezi Planı olduğunu ve bunları ne kadar kısa sürede almak istediklerini belirtiyorlar. Platformda var olan chat ortamı seyahat acentesi ve yerel uzmanın geziyi netleştirmeleri için direkt diyalog kurmalarına imkan tanıyor.

Platform, mobil kullanıma tamamen elverişli ve macera meraklısından aile seyahati yapmak isteyene ya da yemek veya kültür deneyimi arayan gruplara kadar her türlü gezginin talebine cevap vermek üzere tasarlanmış.

Tripfuser, gezginler için lüks seçenekler kadar bütçe dostu teklifler de sunuyor. Kamboçya Tayland’ın yanısıra Nepal ve Vietnam da şu an sitede mevcut. Gelecek aylarda ise daha çok destinasyon platforma eklenecek.

Seyahat acenteleri Tripfuser travelagents@tripfuser.com adresinden iletişime geçebilir.

 

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.