Tripeca.com 897 farklı havayolunun biletini satıyor! 0

Uçak bileti, otel ve araba kiralama fiyatlarını karşılaştıran ve tüketiciler için en uygun seçeneği sunmayı hedefleyen Tripeca.com açıldı. Tripeca.com iş seyahatleri ve tatil planları için uçak biletinden, konaklamaya, araç kiralamadan münferit ve grup organizasyonlarına kadar her türlü ihtiyacı karşılamaya yönelik olarak kuruldu.  

897 farklı hava yolu ile ister Türkiye içinde ister yurt dışına alternatifli seçenekler ile uçak bileti bulabileceğiniz Tripeca.com’da, aynı zamanda dünyanın farklı bölgelerinde 400.000 otel için de rezervasyon yapabileceksiniz. Seyahatleriniz için önemli ihtiyaçlardan bir diğeri olan araç kiralamada 175  farklı ülkede farklı segmentlere göre araç kiralama imkanına ulaşabileceğiniz bir alt yapıya sahip ola Tripeca.com açılışı itibari ile yükselen bir grafik sergiliyor.

İş seyahati için, balayı ya da akraba ziyareti, ya da görmek istediğiniz bir şehre hafta sonu gezisi için en ideal ve uygun çözümü bulma amacıyla kurulmuş olan Tripeca.Com Türkiye’nin en yeni online seyahat acentalarından biri.

Tripeca.com ile saniyeler içinde en uygun bileti bulabileceksiniz. Ayrıca 444 39 33 numaralı call center aracılığı ile bireysel ya da gruplar için uçak bileti alabilir, otel rezervasyonlarınız ve araç kiralama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Tripeca.com Hakkında

Tripeca.com İnternetten online satın alma seçeneği ile birlikte aynı zamanda call center hizmeti aracılığı ile ister uçak bileti, ister otel rezervasyonu isterseniz de dünyanın her yerinde araç kiralayabileceksiniz. 2012 yılında kurulan Tripeca.com sitenin online yaşama geçmesi ile hızla artan bir grafik çiziyor. Merkez ofisi İstanbul’da bulunan Tripeca.com uzman çalışanları ile sektörün yeni gözdesi olmaya aday.

http://www.tripeca.com     

http://www.twitter.com/TripecaCom     

http://www.facebook.com/TripecaCom

Call Center: 444 39 33

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe