TripAdvisor Viator’da Seyahat Acentesi Rezervasyon Platformu Oluşturuldu 0

Seyahat acenteleri, Travel Agent Programme’nı (TAP) kullanarak artık TripAdvisor’daki Viator aracılığıyla doğrudan rezervasyon yaptırabilecek.

Program acentelere 70.000’den fazla komisyonsuz tur ve turistik yerlere erişim imkanı vermekle birlikte hem ev sahibi kuruluşlara hem de bağımsız acentelere açık.

TripAdvisor, geçen ay test başladığından beri binlerce acentenin hesap oluşturduğunu ve müşterileri için rezervasyon yaptıklarını  söylüyor.

Viator’ün büyüme başkanı Ben Drew, “Çoğu platform son kullanıcıya ya da gezginine hitap ederken, TAP‘ı özellikle seyahat acenteleri ve işletmeleri için tasarladık” dedi. “İlk kez, acenteler dünyanın en büyük turistik mekanlarına ve turlarına doğrudan erişim sağlayabilecek” dedi.

“Dünyadaki tüm acentelere işlerini büyütmelerine yardımcı olmak için programı geliştirmeye devam ediyoruz. Bunun içinse erken edinenlerin geri bildirimlerini topluyor ve gerekli düzenlemeleri yapıyoruz .”

TripAdvisor, TAP’ın “rekabetçi bir komisyon oranı” sunduğunu ve performans analizleri için aylık raporlamanın yanı sıra çoklu para birimlerine olanak tanıyan küresel bir seyahat acentesi izleyici kitlesine hizmet ettiğini belirtti.

Acentalar, aynı zamanda, eğitim, ürün bilgisi geliştirme ve endüstri bilgisini artırmak için tasarlanmış hedef kılavuzları ve acentelerin alt satırlarını içeren bir ipucu ve içeriğe sahip bir kaynak merkezine erişebilecek.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.