TripAdvisor Restoranlar İçin Yeni Özellikler Ekledi! 0

Dünyanın en büyük seyahat sitesi olan TripAdvisor, bünyesinde kayıtlı restoranların yararlanabileceği, heyecan verici, yepyeni özellikleri kullanıcıların hizmetine sundu!

TripAdvisor‘ın eklediği geliştirilmiş özellikler ile birlikte restoranlar rakipleri arasından kolayca sıyrılabilecek ve milyonlarca potansiyel müşteri kazanılabilecek.

İşte TripAdvisor’daki restoran sayfanızı geliştirebileceğiniz yeni özellikler:

 • Bilgi Düzenleme:

  Kayıtlı tüm restoran sahipleri artık yenilenmiş bu özellik ile hem masaüstünden hem de mobil cihazlarından ücretsiz olarak restoran bilgilerini düzenleyebilecek.

  Bu özellik, restoran sahiplerinin veya yöneticilerin, restoran iletişim bilgileri, yer, saat, mutfak türleri, özellikleri ve imkanlar dahil olmak üzere birçok bilginin hızla güncellenebilmesinin yanı sıra kolaylıkla müşteri desteğine erişmelerine olanak tanıyor.

 • Masaüstünde Yeniden Tasarlanan Yönetim Merkezi Ana Sayfası:

  Bu özellik, kayıtlı tüm restoran sahiplerinin, mülkün mevcut canlı içeriğini sorunsuz bir şekilde görüntülemesine, son incelemelerin bir özetine ulaşmalarına, performans eğilimlerini izlemesine ve önemli uyarılara erişmesine ve bu uyarılara hitap etmesine olanak tanıyor.

 • Burada Yemek Yemek için En Cazip 3 Neden

  Restoranlar premium abonelere sunulan”Burada Yemek Yemek için En Cazip 3 Neden” özelliği ile birlikte yemeklerini paylaşarak kendilerini rakiplerinden ayırabilecek.

  Bu yeni özellik, restoranların üç özellik seçerek yeni müşterilere hitap etmesine ve tanınmasına olanak sağlayacak.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.