Travelport ve HotelPlanner İşbirliğiyle Artık Grup Seyahati Çok Daha Kolay 0

Gruplar için online otel rezervasyon planlama uzmanı HotelPlanner.com, teknoloji sağlayıcısı Travelport ile işbirliği imzaladı. Bu birliktelik sayesinde Travelport acentaları ‘Book-in-Block’ aracı sayesinde anında oda rezervasyonu imkanına ve daha nicelerine ulaşabilecek.

Bir grup HotelPlanner ile anlaşma sağladığı sürece, seyahat koordine arayüzü kişiselleştirilecek ve müşteriler herhangi bir etkinlik için grup oranlarını anında yazabilecekler.

Seyahat koordinatörü katılımcı listesini bu arayüze yükleyebilecek, anında rezervasyon yapabilecek, onay numaralarını alabilecek, uçuş ve araç kiralama rezervasyonlarını yapıp, seyahat eden kişilere anında iletebilecek. Kişisel seyahat etmektense grupla seyahat edenlerin en büyük zorluğu olan kişilere bilgileri anında iletme sıkıntısı bu şekilde ortadan kalkacak.

Travelport kıdemli başkan yardımcısı Niklas Andreen, günümüzdeki grup gezilerinin en büyük isteklerinin ‘hız’ olduğunu ve aralarındaki iletişim olduğunu belirtti. Grup üyelerini ve koordinatörlerini istenilenin de ötesinde birbiriyle iletişime geçiren bu imkan sayesinde etkinlik planlama ve tüm ayrıntıları düşünüp gerçekleştirme, grup sayısına bakmaksızın artık daha kolay.

Hotelplanner.com eş kurucusu John Prince, Travelport ile sağlanan bu grup rezervasyon modelinden dolayı çok heyecanlı olduklarını belirtti. Bu işbirliğinde her iki tarafın da kazanacağını düşünüyor.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe