Travelgroup’tan Turistlere Yönelik Şehir Kartı, İstanbul Welcomecard 0

70’li yıllarda Almanya’da kurulan Travelgroup, seyahatseverlerin tatillerini rahat bir şekilde geçirmelerini, zamandan ve paradan tasarruf ederek şehri keşfetmelerini sağlayan ve dünyada pek çok metropolde kullanılan Turistik Şehir Kartlarını inceleyerek İstanbul’da da böyle bir kartın olmasını gerekli görmüş ve İstanbul Welcomecard’ı ortaya çıkartmış.

İstanbul’a gelen yerli ve yabancı turistler için İstanbul genelinde esnek seyahatler yapmalarını sağlamasının yanı sıra Şehir Turları ve Boğaz Turlarında da çeşitli indirimler sunan pakette her ay güncel basılacak cep kitapçığı, 10 TL yüklü istanbulcard, detaylı şehir ve metro haritası, Ücretsiz Rehberli Şehir Turları ve 60’dan fazla tur ve aktivitede % 50’ye varan indirim kartları bulunmaktadır.

1 yıllık bir geliştirme sonrasında ortaya çıkan İstanbul Welcomecard‘ın videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz. Kart, kısa bir süre için 27,90 EUR’dan satışa sunulacak

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe