Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Geçtiğimiz yıl Aralık ayında Türk Hava Yolları ve Tourism Malaysia ortaklığında düzenlenen ve tanıtım çalışmalarını Uzakrota’nın yönettiği Malezyatatilcenneti.com‘un Malezya’ya giden kişi sayısını %32 artırması sonucu turizm ofisi bu yıl da Qatar Airways ile daha yüksek bütçeli bir tanıtım çalışmasına başlıyor. 

Romanya ve Türkiye’de aynı anda başlayacak projenin tanıtım çalışmalarını yine Uzakrota ekibi yönetecek. Güney Asya’nın en gelişmiş ülkelerinden bir tanesi olan Malezya‘ya giden Türk turist sayısını arttırmak isteyen marka Türkiye’deki algısını ve tercih edilebilirliliğini arttırmak için Uzakrota’nın proje koordinatörlüğünde tekrar tanıtım çalışmalarına başladı.

Türsab’a bağlı Turizm Fabrikası ve Travelist acentalarının da dahil olduğu proje kapsamında 1250 USD’den itibaren tur programlarında yer alabilirsiniz.

Proje Kapsamında Nereleri Görebilirsiniz?

Langkawi

Bembeyaz kumsalların çepeçevre sardığı ada, birçok zincir otele de ev sahipliği yapıyor. Dünyaca ünlü ada üzerinde bulunan aktiviteler o kadar fazla ki, denize girmeyi bile unutabilirsiniz. Langkawi aynı zamanda “Duty Free” yani vergisiz alışveriş bölgesi. Kısaca, tam anlamıyla bir cennet. Ayrıca dünyanın en yaşlı yağmur ormanlarından birinin üzerinden teleferikle geçme şansınız da var.

Kuala Lumpur

Kuala Lumpur, isim olarak çok akıcı ve güzel bir isim. Ancak anlam olarak “Çamurlu Kavşak” anlamına geliyor. Ticaret amacıyla iki nehrin kesiştiği alana kurulan tezgahlar ile, Çinli tüccarların başlattığı ve uzun süreler kalay ticaretinin önemli bir noktası olan bu nokta, günümüzde ticaretin önemli bir kenti olan Kuala Lumpur’u doğurmuş.

Dünyanın en iyi 4. Alışveriş kenti seçilen Kuala Lumpur, aynı zamanda Malezya’nın giriş çıkış kapısı konumundadır.

Borneo

Güneydoğu Asya’nın zengin yağmur ormanlarında yürüyüş yapma imkanı sunan, Güneydoğu Asya’nın en yüksek tepesi olan Kinabalu Dağının tepesinde gün doğumuna şahit olmanızı sağlayan ve Sepilok Orangutan Rehabilitasyon Merkezindeki özel orangutanları ve Kaplumbağa Adasının yavru kaplumbağalarını kendi yaşam alanlarında görme şansı yakalamanızı sağlayan bir cennet. Borneo’nun güzel yerlerini keşfedin!

Yorumları GösterYorumları Gizle

1 Yorum

  • yazan grafiker
    Posted 22 Ekim 2018 19:11 0Likes

    paylaşım için teşekkürler

Yorum Yaz