Swissair, 26 Şehri Dolaşıp Yazacak, Maaşlı Eleman Arıyor 0

Swissair, uçtuğu 26 kenti ve buralara yapacağı yolculuğu anlatacak yazar arıyor. 6 ay boyunca tüm masrafları karşılanacak geziyi yapana ayrıca maaş da ödenecek! 

swiss air

İsviçre Havayolları (Swissair) macera ve seyahat meraklılarının hayallerini süsleyen bir iş ilanı yayımladı. İş tanımında dünyanın dört bir yanındaki şehirleri gezmek, eğlenmek, konakladığı yerlerin her türlü imkânından yararlanarak bunları Swissair’a bildirmek ve internetten yayımlanacak bir günlük tutmak var. 6 ay sürecek gezilerin tüm masrafları şirket tarafından karşılanacak ve “İsviçreli Kâşif” (Swiss Explorer) olarak anılan şanslı maceracıya maaş da ödenecek.

AB VATANDAŞI OLMASI ŞART

Adaylarda aranan özellikler şöyle: Yaratıcı ruhlu olmak, seyahati sevmek, yeniliklere ve deneyimlere açık olmak gerekiyor. İşe alınacak kişinin İsviçre ya da Avrupa Birliği ülkelerinden birinin vatandaşı olması, 18 yaşını doldurması ve İngilizce yazabilme kabiliyetine sahip olması yeterli. Temmuz sonunda belirlenecek şanslı kişi, sonbaharda gezmeye başlayacak. İsviçre Havayolları’nın belirlediği 26 duraklı güzergâhta, her şehirde iki ya da üç gün vakit geçirecek; hem havayollarının sunduğu hizmetleri anlatacak hem de konakladığı yerleri tanıtacak. Gezi yazıları, fotoğrafları ve çektiği videolar şirketin internet sitesinden paylaşılacak. “Valizini hazırlayan herkes başvursun” cümlesiyle duyurulan işi kapmak isteyen adaylar, gezdikleri yerleri anlatan birer yazı ve İsviçreli kâşifi belirleyecek jüriyi etkileyebilecek bir videoyla, mayıs ayının sonuna kadar “theswissexplorer.com“dan müracaat edebilecek.

Kaynak: Turizm Güncel

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe