Son Yılların Gelişen Sektörü Uçak Kiralama 0

Merkür Charter firması olarak özel şirketlere, kamu kuruluşlarına, tüzel kişilere kısacası uçak kiralama hizmetimizden faydalanmak isteyen herkese konforlu ve kaliteli bir seyahat sağlayabilmek için uçak kiralamaktayız. Firmamız sunduğu hizmetlerde her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta ve sizlere hem konforlu hem de güvenli bir uçuş sağlayacak şekilde donanımlı olan uçaklara sahiptir. Uçaklarımızın tamamı düzenli olarak gerekli bakım ve kontrollerden geçmekte ve sizlerin güvenliği tamamen emin ellere bırakılmaktadır. Piyasadaki en kaliteli ve konforlu uçak kiralama hizmetine son derece ekonomik fiyat seçenekleri ve uygun koşullarla sahip olabilirsiniz. Firma olarak her zaman müşterilerimize maksimum verimlilik sunmakta ve en uygun fiyatları sağlamakta, sizlerin memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktayız.

merkurkapak

                  VIP kişiler, spor kulübü yöneticileri ya da taraftar kulübü, hükümet yetkililerinin diplomatik uçuşları ya da seyahatleri, şirket personel ve yöneticilerinin seyahatleri, personel transferleri, müzik gruplarının seyahatleri, özel seyahat organizasyonları ve askeri personel transferlerinde firmamız uçak kiralama imkanları ile büyük bir memnuniyetle sizlere yardımcı olacak ve kaliteli bir hizmet sunacaktır.

                  Özel uçak kiralama hizmetlerimiz dahilinde öncelikle uçuş güzergahı ve bu uçuş güzergahına en yakın olan havaalanı belirlenmekte, gerekli planlama yapılarak transfer süreleri minimuma indirilir. Böylece hem zamandan hem de maliyetlerden tasarruf edilebilmektedir. Müşterilerimizin bütçelerine uygun olarak farklı ikram seçeneklerimiz bulunmaktadır. Yolculuk planlaması yapılırken, bütçeye uygun olarak ikram siparişleri alınmakta ve hazırlıklarımız her müşterimiz için farklı bir şekilde, kişiye özel olarak yapılmaktadır. Uçak kiralama sistemimiz içerisinde standart bir hizmetimizin olmaması, müşterilerimizin bütçesine ve ihtiyaçlarına göre hareket ederek, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için gerekli olduğunu düşündüğümüz bir detaydır. Böylece sizlerin isteklerini karşılayarak, konforlu bir yolculuk geçirmenizi sağlayabiliyoruz.

                  Merkür Charter olara firmamızın hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi almak için www.merkurcharter.com web sitemizi ziyaret edebilir, farklı hizmet seçeneklerimizi yakından inceleyebilirsiniz. Yolcu uçağı dışında ambulans uçak, kargo uçağı ve iş jeti kiralama hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Dilerseniz web sitemizde bulunan telefon numaralarımız aracılığı ile bize ulaşabilir ve personelimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe