Son Dakika Seyahat Planlarınızda Yardımcı Olacak 5 Uygulama! 0

Seyahatinizi planlamak Google ve iTunes uygulamaları ile artık çok daha kolay. Yine de seyahat planlaması son dakikaya bırakıldığında kabusa dönüşebilir.

Sizlere son dakika seyahat planlarınızı rahat ve çabuk şekilde yapmanız için yardımcı olacak çok önemli 5 uygulamayı aşağıda bulabilirsiniz.

1) Hotel tonight

Daha az planla, daha çok yaşa sloganı ile yola çıkan Hotel Tonight ünlü otellerin son dakika kampanyalarını listeliyor. San Francisco, Barcelona, Sydney gibi popüler şehirlerde artık istediğiniz her dakika otel bulabilirsiniz. Bu uygulama kullanıcılarına bugünden başlayarak önümüzdeki bir hafta için rezervasyon yapma imkanı sunuyor. Böylece doğumgünü, haftasonu veya iş gezileriniz için uygun fırsatlar bulmuş oluyorsunuz.

2

2) Next flight

Bazen yolculuklarda uçaklarımızı kaçırdığımız zaman bir sonraki uçağa son dakika rezervasyonu yapmaya ihtiyaç duyarız. İşte tam da bu durumda Next Flight uygulaması sizin çok işinize yarayacaktır. 1200`den fazla havayolu şirketi ve 4200`den fazla havaalanını listesinde barındıran uygulama, kullanıcı kolaylığı sağlayan dizaynı ile de göz dolduruyor. Bu uygulama sayesinde herhangi iki havaalanı arasındaki bugün ve yarın olan tüm ucuları listeleyebilirsiniz.

3

3) Last minute travel

Last Minute Travel uygun fiyatlı otelleri, uçuşları, aktiviteleri, araç kiralamaları listeleyebileceğiniz bir uygulama. Bu uygulamada sayesinde genellikle toptan satışlara göre belirlenmiş veya seyahat acentaları için belirlenmiş fiyatlardan yararlanmanız mümkün. 120,000+ otelin ve 175 havayolunun listelendiği 2500 şehiri kapsayan uygulamanın portfolyosu oldukça geniş. Last Minute Travel`in bu portfolyosu 15 yıllık partnerlik deneyimlerine dayanmakta.

4

4) Car rentals

Yüksek ihtimalle araç kiralamanın en kolay yolu bu uygulamadan geçiyor! En iyi araç kiralama kampanyalarını içeren uygulama 33`ten fazla şirket tarafından sunulan hizmete saniyeler içerisinde ulaşmanızı sağlıyor. Uygulama uygun fiyatlı araçlardan lüks araçlara kadar ulaşan portfolyosu ve uluslararası rotaları da içermesi açısından her kesime hitap ediyor. GPS sistemi sayesinde size en yakın araç kiralama şirketine de bu uygulama sayesinde ulaşmanız mümkün.

5

5) Travelzoo

Artık son dakika tatil, eğlence ve aktivite fırsatlarına ulaşmak çok kolay. Yerel halkın takip ettiği aktivitelerden faydalanmak, bulunduğunuz yerin kültürünü daha iyi tanımak istiyorsanız da bu uygulamayı size tavsiye ediyor. Beyzboldan baleye kadar çeşitli aktivitelerin yer aldığı uygulama üzerinden bilet
Tüm uygulamalar Google ve Apple üzerinden indirilebilir.

6

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.