Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Yayınlanan:

Son Dakika Rezervasyonu Sağlayan DailyHotel 10 Yeni Ülke İle Daha Anlaştı

Günümüzde sağlanan bir çok indirime rağmen son anda yapılan otel rezervasyonları dudak uçuklatabiliyor. Bu market açığını kullanan Seul merkezli kurulan DailyHotel, 2013 yılında Ryan kardeşler tarafından geliştirilmiş.

screenshot02Uygulamanın Hindistan’da 10 milyon dolardan fazla kazandığı biliniyor fakat tüm hisselerini açıklamayı reddediyorlar.

10 Asya ülkesini de marketlerine katmış ve Kore’de pazarın en üstünde yer alan DailyHotel, bugünlerde Singapur ve Endonezya’ya odaklanmış durumda. Bu uygulamayı kullanarak Malezya, Filipinler, Tayland, Makau, Tayvan, Hong Kong, Çin ve Japonya’da da daha düşük fiyata son dakikada otel bulabilirsiniz.

Bu uygulamayı bu kadar üstlere taşıyan ve HotelQuickly, In2Nite gibi son dakika rezervasyonları sağlayan uygulamalardan farkı ise çift taraflı yarar sağlama durumunu çok yukarıya taşıması. Yaptığı anlaşmalar ile otellerin yaptıklarımı yatırımların boşa gitmesini engelliyor ve müşterilerin de paralarının cebinde kalmasını sağlıyor.

Hilton Hotels&Resort ve Marriott International’ın da aralarında bulunduğu uygulama sayesinde Seul’da her hafta sonu 120 oda kiralanıyor. Uygulama size genelde 3000’den fazla odayı %70-80 indirim oranıyla sunuyor.

DailyHotel’in misyonu sadece kendi marketinde değil diğer marketlerde de büyümek. Bu hedeflerini gerçekleştirmek için Güney Kore’de aynı mentalite ile restaurant rezervasyonu anlaşmalarına başladı bile.

             

Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir