Son Dakika Fırsatı Sunan 5 Mükemmel Uygulama! 0

Google Play Store ve Apple iTunes Store`da bulunan farklı araçlar ve uygulamalar ile birlikte artık seyahat planı yapmak çok kolay!

Biz de sizlere seyahat planlarınızı yapmanızı kolaylaştıracak 5 uygulamadan bahsedeceğiz.

1) Hotel Tonight

`Daha az planla, daha çok yaşa` sloganı ile yola çıkan Hotel Tonight, kullanıcılar tarafından memnun kalınmış pek çok otel için son dakika fırsatları sunuyor. Örneğin, Barselona, San Francisco gibi şehirlerde bu fırsatlardan yararlanmanız mümkün! Uygulama kullanıcılara bu akşamdan itibaren önümüzdeki haftaya kadar geçerli olacak rezervasyon imkanı sağlıyor. Bu da haftasonu planı yapan ya da iş seyahatine son dakika haberiyle çıkması gereken kişiler için büyük bir avantaj yaratıyor.

Hotel-Tonight

2) Next Flight

Uçağınızı mı kaçırdınız? Önemli değil bir sonraki uçağı son dakikada bulabilir ve rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. Özellikle iş seyahatinden erken dönmesi gereken iş adamları için Next Flight anlık uçak değişiklikleri yapabilmek için büyük fırsat! 1200`den fazla havayolu şirketi ve 4200`den fazla havaalanı bu uygulama sayesinde erişilebilir durumda. Kullanıcı odaklı arayüzü sayesinde seçtiğiniz iki havaalanı arasındaki bugün ve yarın gerçekleşecek uçuşları incelemeniz mümkün.

Next-Flight

3) Last Minute Travel

Last Minute Travel otelleri, uçuşları, aktiviteleri, araç kiralamaları ve saymakla bitmeyen daha pek çok avantajı son dakika kampanyanaları ile sizlere sunuyor. Bu uygulama sayesinde %60`a kadar kazançlı çıkmanız mümkün! 120000`den fazla otelin ve 175 havayolu şirketinin bilgilerinin yer aldığı uygulama 2500`den fazla şehirde 16000 `lüks` kategorisindeki otelin kampanyaları ile öne çıkıyor. Last Minute Travel`in bu kadar kolay ve uygun şekilde son dakika fırsatları sunabilmesinin sırrı ise 15 yıllık geçmişi ve seyahat şirketleriyle olan köklü ortaklığı.

Last-MinuteTravelDeals

4) CarRentals

Araç kiralamanın en kolay yolu! 33`ten fazla araç kiralama şirketiyle olan anlaşması sayesinde en uygun araç kiralamayı CarRentals`tan gerçekleştirebilirsiniz. Bu uygulama uygun fiyatlı ya da lüks farketmeksizin uluslararası dahi kullanabileceğiniz araçları listelemenize imkan veriyor. Ayrıca GPS özelliği sayesinde kullanıcılar kendilerine yakın olan şehirlerdeki araç kiralama şirketlerini görebilir ve bütçelerine en uygun fiyattaki aracı bu şekilde de seçebilir.

Car-Rental
5) Travelzoo

Travelzoo son dakika seyahatleri, aktiviteleri ve eğlence etkinliklerini ayağınıza getiriyor! Yerel kişiler gibi şehri yaşamak isteyen turistler ise uygulamanın harita özelliği ile birlikte kendilerine yakın olan aktiviteleri listeleyebilirler. Beyzboldan baleye kadar binbir çeşit aktiviteye bu uygulama sayesinde erişmeniz mümkün. Ayrıca, uygulama yerel kampanya kuponlarını vb. kullanıcılarının telefonlarına gönderiyor ve bu kuponları telefonunuzdan yetkililere göstererek kullanabilmenize imkan sağlıyor.

TravelZoo

5 uygulama da Hem Android hem de Apple için kullanılabilir durumda!

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.