Skyscanner Kurucusu Gareth Williams, Web Güvenlik Uzmanı My1Login’den Hisse Satın Aldı 0

Skyscanner’ın kurucusu ve baş yöneticisi Gareth Williams, online kimlik teknolojisi uzmanı My1Login’den hisse satın aldı.

Skyscanner’ın da Edinburgh’ta bulunan genel merkezinin yanı sıra, bir ofisinin bulunduğu, İskoçya’nın Glasgow şehrinde konuşlanan My1Login, yakın zamanda kamu ve özel sektör yatırımcılarından oluşan bir konsorsiyumdan 1.3 milyon sterlin topladığını açıkladı.

Williams: “My1Login’in büyümesini ve büyük girişimci müşterilerin ilgisini bu denli çektiğini görmek harika!

“Kendi ekibimde gördüğüm tutkuyu ve adanmışlığı, aynı şekilde My1Login bünyesindeki insanlarda görebiliyorum. My1Login, kimlik ve erişim yönetimi alanında Avrupa’da lider olmak adına mükemmel bir şekilde konumlanmış durumda ve ben, bu şirketin büyümesinin bir sonraki aşamasında yer alacak olmaktan dolayı heyecan duyuyorum”.

My1Login’in baş yöneticisi Mike Newman ekliyor: “Skyscanner’a bir şirket olarak ve Gareth’a, böylesine büyük çapta başarılı olan bir global teknoloji şirketini kurduğu için bir rol model olarak uzun zamandır hayranlık duyuyorum.

“İskoçya’nın tekboynuz şirketlerinden birisinin kurucularının birinden yatırım çekebilmiş olmaktan dolayı onur duyuyoruz.

“Bir global teknoloji lideri olarak, Gareth’ın büyümemize yönelik desteği; şifreleri ortadan kaldıran, çalışanların üretkenliğini geliştiren ve veri ihlalleri riskini yok eden pazar lideri ve tek aşamalı imza çözümümüzü onaylıyor.”

My1Login ayrıca, yakın zamanda, Scottish Water Business Stream’in başlıca girişimci müşterilerden birisi haline geldiğini duyurdu. Buna ek olarak CRM yazılımlarında global çapta lider olan Salesforce, My1Login’in stratejik ortağı oldu.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe