Seyahat Yazarlarının 2018 Yılında Ziyaret Edeceği Yerler 0

2017 yılını geride bırakıp 2018 yılına girerken Türkiye’nin en popüler seyahat yazarlarından 2018 yılında ziyaret edecekleri destinasyonlar hakkında bilgileri aldık.

İşte 2018 Yılında Seyahat Yazarlarının Ziyaret Edeceği Yerler

Alper Kırdal (Beyaz Yakalı Gurme)

Ocak ayında yeni yıla hızlı başlayarak bir kısa bir Lyon seyahati planladık. Burası yeme içmeyi sevenler için gerçekten çılgın bir şehir! Şubat ayında ise Sevgililer Günü için bu kez eşimle özel bir programımız olsun dedik ve Paris biletimizi aldık. Mart ayı için şarap aşkım doğrultusunda Düsseldorf’ta düzenlenen, Dünya’nın en büyük şarap fuarı olan Prowein’a katılmak için planlarımı 8 ay öncesinden yapmıştım bile. 23 Nisan kısa bir kaçamak için güzel denk geldi bu sene ve rotayı burada çok sevdiğim şehir olan Belgrad‘a çevireceğim. 1 Mayıs da tam hafta sonu ile birleştirmelik doğrusu. Burayı ülkemizde değerlendireceğiz. Uzun süredir gerçekleştiremediğim Urla Bağ Rotası seyahatimiz için güzel İzmir’ime gideceğiz. Haziran’da şirketimizin birleştirdiği 9 günlük bir Ramazan Bayram’ı var. Henüz planlamadık ama rotamız büyük ihtimalle Tayland olacak. Asya mutfağı bizi şimdiden heyecanlandırıyor. Temmuz’da klasikleşen hafta sonu İzmir ve Çeşme tatillerimiz olur, çünkü Ağustos’ta büyük bomba geliyor. Şirketim Kurban Bayramı ile 30 Ağustos’u birleştirdi ve 16 günlük bir tatil var! Gönlümüzden geçen İzlanda, İskoçya veya Kuzey ülkeleri; ama bütçe planlaması için iyi düşünmek gerekiyor. Zira bu bölgeler el yakıyor! Sonbahardan sonrasını çok düşünmedik, ama 2018’de İtalya’nın Alba bölgesinde Trüf Mantarı Festivali’ne katılmayı çok istiyoruz.

Evrim Kanbur (While Travelling)

2018’in ilk yarısında Tibet, Avatar dağları denilen Zhangjiajie, Çin’in en güzel gölünün bulunduğu Juizhaiguo Ulusal parkı, Pekin, Çin’in Sichuan eyaleti, Tokyo, Singapur ve Srilanka’ya gezilerim olacak.

Sevil Mert (Çok Okuyan Çok Gezen)

Bir yıl geride kalırken yeni yıl umut ve heyecanla geliyor. 2018 benim için kuzey yılı olacak. Şubat’ta sevgililer gününde Lapland (Finlandiya) ile başlayacak olan kuzey rotaları baharda Danimarka, sonbaharda ise uzun zamandır hayalini kurduğum İzlanda ile devam edecek. Kuzey rotaları dışında biletlerini alıp cebime koyduğum ve ikinci kez gideceğim Ortadoğu’nun Paris’i Beyrut planı da yapıldı. Bir de çok istediğim Özbekistan’ı bu yılın rotalarına eklemeyi çok istiyorum, henüz netleşmese de… Pasaportumda şengen varken yakın komşular Yunanistan ve Bulgaristan’ı da 2018’de yine ziyaret ederim diye düşünüyorum. 2018 daha başlamadan kesinleşen seyahatleriyle dolu dolu geliyor benim için. 2018’de siz de yolda kalın!

Kemal Kaya (Yolda Olmak)

Doğrusu ne zaman nerede olacağımı kestirmem zor. 4 günlüğüne gittiğim bir seyahatimden 5 ülke görüp 25 gün sonra dönebilen biriyken ben yine aklımda olanları söyleyeyim o zaman; Afrika’ya yolum düşersen Tanzanya, Kenya, Mozambik, Uganda aklımda. Tabi en kuzeyde Fas da görmek istediğim. Fas’ı Güney İspanya ve Portekiz ile birleştirebilirim. Asya’da Hindistan ve Myanmar olabilir. Mümkün olduğunca görmediğim yerlere gitmeye gayret etmeye çalışacağım ama görelim bakalım. Memlekette ise Karadeniz ve Doğu 2018’de tekrar görmek istediğim rotalar olacak.

Selin Kılıç Altun (Trendseli)

2017’ye el sallarken 2018 seyahat planları da çoktan yapıldı tabi. En çok görmek istediğim yerlerden biri Tanzanya Serengeti. Vahşi hayvanları doğal ortamlarında izlemek istiyorum en çok da aslanı. Umarım 2018’de bu planı hayata geçirebilirim. Onun dışında 2018 eğlenceli ve sıcak yerlerde geçsin gibi bir istediğim var. Bunun için de planlarım şöyle; Meksika Cancun, Tulum Amerika Miami Yunan adaları Mikonos E tabi biraz da dinlenmek lazım, dillere destan doğası için Bali. Her yıl görmeden duramadığım şehir Paris’e de uğramadan olmaz. 2018 seni sabızsızlıkla bekliyorum…

İyi seneler!

Hüsnü Tavlaş (Kendin Gez)

2018 yılında, Seul’den başlayarak, Osaka,kyoto ve tokyo şehirlerini gezmeyi planlıyorum. Japonya’da ikinci dünya savaşının izlerini sürüp, Japon halkını ve kültürünü yakından tanımayı planlıyorum.

Fatma Ölçücü (Hayat ve Seyahat)

2018 dolu dolu başlasın diye yılbaşından hemen sonra soluğu Lapland’da alıp husky ve geyik safarilerini deneyimleyecek, ekstrem bir tecrübe olsun diye bir gece buz otelde konaklayacağım. Hemen arkasından (soğuğa doymuş olacağımı varsayarak) istikamet Filipinler. El Nido’dan Boracay’a baştan başa bu güzel ülkeyi keşfetmek ve Şubat ayında güneşe doymak için yaklaşık 3 haftam olacak. Henüz kesinleşmeyen rotalarımda ise Kore-Japonya, Güney Afrika ve Tanzanya-Zanzibar öncelikli hedeflerim arasında. Almanya’da yaşadığım için yakınımdaki Avrupa ülke ve şehirlerini zaten her fırsatta keşfe devam 🙂 Hayal edin, yola çıkın, hayatınıza seyahat katın! Hepimiz için yepyeni heyecanlarla dolu bir yıl olsun.

Ahmet Buğra Tokmakoğlu (Kesfetsek.com)

2018 yılında önceliğim Avrupa’da görmediğim ülkeleri keşfetmek olacak. Şubat ayından itibaren planlı ve sürprizlere açık rotalarda yolculuk yapacağım. İlk planım Güney Fransa ve Kuzey İtalya ile başlıyor. Sonrasında plana bağlı olmadan Avrupa ve Asya’da yeni yerleri görmek istiyorum

Kenan Yıldırım (Gezmelerdeyim)

Doğrusu önceden plan yapmayı pek sevmem seyahate giderken ama bu sefer Black Friday günü dayanamadım ve kampanyanın son saatlerinde bir Hindistan bileti aldım hem de tek yön. Geçen seferki Güneydoğu Asya seyahatimde de 2 ay gezer dönerim demiştim ancak 5 aydan fazla bir süre kalınca, şimdide de öngörüde bulunmak zor benim için. Kısmetse Mart ayında Hindistan yolcusuyum.

Sonrası 2018’in akışına kalsın…

Sinem Ferda Kırkoç (Gez Beğen)

“Seyahat etmek, insanın kendini tanıyabileceği en güzel aktivitedir.” diyerek ve gezdiğimiz 13 ülkeye, 2 ülkeyi 2018’de ekleyecek olmanın güzelliğiyle bizi takip eden ve like’larını esirgemeyen tüm gezginlere, seyahat tutkunlarına, tatilseverlere Gez Beğen olarak bol gezmeli bir 2018 diliyoruz. Bu yıl biz Finlandiya ve İsveç kıyılarından geçecek, Yunanistan’da demlenecek, İtalya’ya da kaçamaklar yapacağız. Gezeceğimiz nice güzel yerleri oturduğunuz yerden bizimle keşfetmek için takipte kalın.

Remzi Tuna (Az Gezen)

Gözünüzün aldığı her yeri deniz düşünün. İleriye bakıyorsunuz. Upuzun bir mavilik. Elinizde bi fincan kahve. Nereye mi gitmeyi planlıyorum? Tabi ki de Avrupa’nın en batı noktası olan Roca Burnu. Bir bakıma Avrupa için jübile olacak benim için. Ama gezmek, keşfetmek hiçbir zaman bitmez. Balear adalarında zenginliğin kokusunu koklayıp, Sardunya adası’nda geceyi bir kadeh kırmızı şarapla sonlandırmak, Korsika’da Purcaraccia şelalesinden kayıp kendimi sulara bırakmak 2018 hedeflerim arasında. Her şey hayal etmekle başlar. Gerisi zaten çorap söküğü gibi geliyor. Zehri bir kere kaptıktan sonra keşfetmenin peşine takılıp dünyayı oyun alanı haline getirmek sizin elinizde.

Nice senelere…

Güneş Akdoğan (Adım Adım Seyahat)

Öncelikli hedefim Uvac kanyonunu ziyaret edip burada kamp yapmak. Kanyon şekil olarak harika güzelliğe sahip. Bunun yanında burada yaşayan akbabalar da oldukça ilgi çekici. Doğal yaşamlarında onları fotoğraflamayı istiyorum. Uvac kanyonunun ardından Kursumlija, devil’s town gibi ilgi çekici doğa alanlarına gitmeyi de düşünüyorum.

Orhan Tuna (Gezmek Güzel)

Genelde önümde kullanılmayı bekleyen 4 kadar bilet olurdu fakat iş yerinde görev değişikliği olunca 2018 için pek plan yapamadım. Şimdilik sadece bir Tayland bileti var elimde ancak birkaç günlük şeker bayramı tatilinin ve özellikle 30 Ağustos ile birleştirilerek 2 haftaya uzatılabilecek kurban bayramına gözümü dikmiş bulunuyorum. İş için de bolca seyahatim olacak gibi görünüyor, Dubai kesin, Bangladeş, Mısır, Güney Afrika olası.

Derya Korkmaz (Keşif Perisi)

Yeni yılda öncelikli olarak ziyaret etmek istediğim ülke ve şehirlerin en önemli özellikleri yemek kültürü açısından zengin olması, romantik ve manzarasıyla cezbedici seyahat noktaları yanısıra vazgeçemediğim deniz seyahatleri tercihim olacak. Sokak lezzetlerinde başarılı olan Uzakdoğu ülkeleri, Avrupa ülkelerinden şuan netleştiremesemde aklımda olan İtalya, Roma, Venedik‘in büyülü atmosferini solumak, Fransa Paris’i tekrar ziyaret etmek asil ruhlu şehir de patisserie lezzet turuna çıkmak, Eyfel kulesini çimlere uzanarak piknik yaparak izlemek. Isviçre ve Almanya ve Yunanistan sıralamalarım arasında bulunuyor. Özellikle kış sezonunda veya ilkbaharda Atina, Selanik, Kavala, yaz sezonunda Mykanos, Santoroni, Samos, Kos gibi adalar da denizin mavisi ile Yunan adalarının beyaz mimarisinin bütünleştiği adalarda manzaranın keyfini çıkartmak.

Türkiye’de Afyon’da soğuklarda termal keyfi şuan en meşhur yerlerden Kars Çıldır’da buz tutmuş gölde balık tutmak, ardından atlarla gölün üzerinde gezmek. Hatay, Mardin, Şanlıurfa da lezzet noktaları keşifleri, Ege-Akdeniz’de tüm yazı geçirmek. Ardından yeşil coğrafyası, insanı, muhlama gibi lezzetleriyle vazgeçilmez Karadeniz, rengarenk balonları ile Kapadokya. Yılın sonuna doğru Amsterdam, Maldivler belki Afrika.🤗 Hayal kurmak bedava bu yıl hepsi olmazsa seneye bir kısmı artik.🤗

Osman Kurt (Çok Gezen Adam)

Genelde seyahat rotalarımı uçak biletlerindeki fırsatlara göre şekillendiriyorum. Bu kapsamda bu yıl için netleşen seyahatlerim ocak ayında Lizbon ile mart ayında Barselona gözüküyor.

Soner Sarıhan (Minik Gezgin)

2018 yılında, Bisikletle Devri Ailem maceramızda bisikletle keşfedeceğimiz 27. ülke İrlanda ve 28. Ülke İngiltere olacak. Tarihi dokusu korunmuş üniversite şehirlerini, kuzey kırsalında bol bol maruz kalacağımız rüzgar ve yağmuru, oğlumuz büyüdüğü ve ilgi duyduğu için futbolun mabetleri Manchester gibi şehirleri rotamıza işaretledik bile.

2018 yılı bisiklete pozitif ayrımcılık yapılan bir yıl olsun…

Levent Birer (Gezgin Deli)

2017 bitiyor. Şöyle bir dönüp baktığımda hedefledigim cogu planımı gerceklestirmisim. O zaman 2018 daha etkin geçmeli. Ama ülkemin de güzelliklerine zaman ayirmaliyim. 2018 de en büyük hayalim, bisikletimle yaptığım 6000 km lik Avrupa seyahatimin daha büyüğünü bu sefer motosikletimle yapmak. Tabi bu yetmez. Londra içimde bir eksikti. 2018 Martta bu eksiği tamamlayacağım. Lviv’e aşık olmuştum, yanına birde Kiev eklenecek. Yeni projem ülkemin lezzetleri için Gaziantep ve Adana tekrar keşfedilecek. Bahara merhaba demek için Prag-Viyana-Budapeşte kültür şehirleri üçlüsü turu yapmadan olmaz. Bunlar ilk planda deli aklıma gelip planladıklarım. Bakalım anlık fırsatlarla 2018 bu gezgin deli’ye neler getirecek. Güzel ve iyi şeyler getirmesini diliyorum. Heyecanlandım mi ne… 😎

Zehra Arslan Ceylan (Az Gezmiş)

Yeni yılda Azgezmiş’in birbirinden keyifli rotaları var. İlk olarak 25-9 Mart arasında Hindistan’a çok renkli fotoğraflar çekmeye gideceğiz. İkinci gezimiz 6-15 Nisan çok keyifli mimarisi ile Fas olacak. 25 Nisan 4 Mayıs tarihlerinde sıcacık insanları ve tarih kokan sokakları ile Küba gezimiz var. 15-21 Temmuz tarihlerinde yeşiline doyamadığımız Artvin’e gidiyoruz. 15-24 Eylül yine renkli ve güzel insanların ülkesi Nepal’de olacağız. 10-19 Kasım’da ilkel kabile hayatının devam ettiği Etiyopya Omo vadisi gezimiz olacak. Henüz sayfamızda yer almayan bir Moğolistan ve Sri Lanka gezimizi de en kısa sürede duyuracağız.

Melih Güney

Yeni yıldan umutluyum. Güzel şeyler olacağına inanıyorum. Tabii ki bol bol da gezmeyi planlıyorum. Ocak sonunda veya şubat başında Doğu ekspresi ile bir Kars turu yapmayı planlıyorum. Son yıllarda çok ilgi çekici bir destinasyon haline geldi Kars. Bende açıkçası çok merak ediyorum. Bunun dışında Mart veya Nisan aylarında Hatay, Adana, Urfa, Antep, Kayseri şeklinde bir gastronomi turu yapabilirim. Tabii bu birazda iş odaklı bir program olacak eğer olursa. Mayıs ayında ise Rusya’ya gitmeyi planlıyorum. Uzun bir süredir Rusya’dan davet eden arkadaşlarım var. O sene bu sene diyorum Rusya için. Yaz aylarında ise belki İstanbul’a yakın noktalara günübirlik geziler yapabilirim. Yaz tatilini ise her zaman olduğu Eylül ayında çıkmayı düşünüyorum. Muhtemelen Kaş ya da Dalyan’a gideceğim. Şimdilik planlarım bu şekilde.Tabii ki yeni yıl yeni umutlarla birlikte geliyor. Umarım hepimiz için güzel bir yıl olur.🙂

Ezgi Demiralp (Durma Keşfet)

2017’de o kadar güzel gezmişim ki, neredeyse her haftasonum dolu geçmiş. 2018’in de altta kalmaması gerek değil mi? Nerelere mi gideceğim? Ocak’ta Kayseri’ye kayağa, Şubat’ta Stockholm’e oradan en kuzeye doğru Kiruna’ya kuzey ışıklarını seyretmeye, Mart’ta Dublin’e oradan Mardin’e,Nisan’da şatolar diyarı İskoçya’ya, Mayıs’ta Hatay’a.. Sonrası mı? Onların henüz bileti yok ama çok yakında.. Planlar arasında nereler mi var? İlk başta Moğolistan, sonrasında Palawan, Filipinler, daha da sonrasında Hua Thanon, Tayland. Bu sene rota artık Asya’ya doğru, Asya’nın o müthiş güzelliklerini keşfetmeye doğru..

Gezilecek ve gidilecek çok yer var, bu yüzden “durma,keşfet”

Hamide Tekin (Gezgin Kız)

“2018’de herkesin gördüğü, gezginliğin ilk duraklarından olan Paris ve Viyana’yı görmek istiyorum önce! Nedense yıllardır yolum Avrupa’da bir tek oralara düşmedi. Belçika’nın şirin kenti Brugge ve Macaristan’ın şahanesi Budapeşte’de 2018 listemde 🤗 Almanya’da yaşayan biri olarak tabii ki Almanya keşfine devam: Heidelberg ve Köln ilk sıralarda… Yaz tatilimi Yunan Adalarında, şubatta sömestr tatili niyetine de Dubai’de gün batırma niyetim var🤗 Bakalım hangilerini yapabileceğim 🙏🏻 2018 hepimize öncelikle sağlık ve huzur getirsin, gerisini gezginler zaten hallediyor 🤗”

Nilgün Karakaş (Yesempatik)

2018 yılı benim için Barselona seyahati ile başlıyor. Gaudi’nin muhteşem eserlerini görüp, sangria ve tapaslarla günümü güzelleştirmek bana iyi gelecek. Şubatta ilk fırsatta Tiflis var kafamda. Tarihi yapılarının hayranıyım. O sokaklarda kaybolmam gerek.. Mart’ta bir hafta sonu Belgrad güzel olurdu. İyi yemek, iyi şarap için.. Nisanda bir Portekiz gezisi hayal ediyorum. Lizbon’da bir nata, Porto’da siyahlı beyazlı duvarlarda 1 foto için bile değer buna. Mayıs gelince o nordiklere gidebilirim artık.Buzu anca çözünür 🙂 Stockholm’den sevgilerle diye bir kart yollarım sevdiklerime. Haziran’da St. Petersburg‘da “Beyaz Geceler”in şahidi olmam gerek.. Batmayan güneş yapmışlar.. Yaz uzun, bayram tatiline yakışır büyük bir İtalya turu.. Yukarıdan başlayıp aşağıya doğru.. İtalya bu, 2 güne sığmaz, zaman ister, transferlere dayanacak yürek ister. Eylül’de Balkanlara açılsam Mostar’a doğru yol alsam. El açması börekler, köfteler.. Ekim geldi Münih tercih sebebidir. Bir Oktoberfest‘i hak ettim bence. Kasımda aşk başkaysa eğer, Paris bana göz kırpıyor demektir. Eiffele karşı şarabımı yudumlamam gerek.. Aralıkta christmas marketların en güzel olduğu Colmar, Strasburg istikametim olacak. O coşkuyu yaşamak istiyorum.. Yeni yıla nerede girmek istiyorum? Belki hiç aklıma bile gelmeyecek bir ülkede.. Öyle ki, şu an aklıma bile gelmiyor işte..

En güzeli de bu, hayat sürprizlerle dolu..

Hakan Dursun (Yol Aşkı)

Her yeni sene bizim için yeni keşifler demek. Zira hayata dair yarına kalma dediğimiz motivasyonumuzu böyle sağlıyoruz 🙂 2017’de Meksika, Vietnam, Hollanda, Fransa, Sırbistan, Ürdün, Dubai ve Karadeniz turları yaptık ve inanılmaz deneyimler de edindik. 2018 için yaptığımız planlar ise bizi şimdiden heyecanlandırıyor. Bu sene Şubat ayında Bansko’ya kayak için gideceğiz. Mart’ta ise Norveç kuzey ışıkları gezimizi Nisan’daki dünyaca ünlü Amsterdam King’s Day takip edecek. Mayıs’ta lezzetli bir Küba seyahatinin ardından, Temmuz’da dillere destan Portekiz Sines-Algarve muzik festivaline katılacağız. Ağustos’ta hem deniz hem de biraz sakinlik icin tercihimiz Malta olacak. Eylül-Ekim aylarında Bozcaada bağbozumu olmazsa olmazlarımızdan…

Kasım sonu ikinci evimiz Cape Town’da huzuru bulacağız yine. 2019 yılbaşını ise çılgın şehir Belgrad‘da karşılayacağız. Tüm bu seyahatlerimizde Yol Aşkı’yla gezmek isteyenleri sosyal medya hesaplarımıza bekliyoruz. Nice güzel seneler dileklerimizle.

Erkut Özen (Keşfet Tv)

Yeni bir yıl, her sene olduğu gibi yeni kararların yeni başlangıçların ve planlamaların uygulamaya alındığı en iyi dönemdir! Seyahat planlamaları için de öyle. 2018’de planladığım gezilerin sloganı “Daha önce yapamadıklarım” olacak gibi. Geçtiğimiz yıl da dahil olmak üzere gitmeyi planladığım ancak çeşitli nedenlerden henüz gidemediğim Jamaika seyahati, El Salvador’un da içinde bulunduğu bir Orta Amerika Turu ilk planladıklarım. Ama kesin olanı -biraz iş gereği- yine Avrupa’nın her yerinde olmaya devam edeceğim.

Gizem Torun (Dijital Seyahatname)

Yeni yılın açılışını Danimarka – İsveç seyahati ile yapıyorum. Bu yıl yurt dışında Lizbon, Tallinn ve Riga’yı görmeyi istiyorum. Yurt içinde ise Mardin’e ve Nemrut’a gitmeyi planlıyorum. Ayrıca aklımda geçen kış yaptığım Doğu Ekspresi yolculuğunu bu kez Haziran ayında yapmak var.

Deniz Dağaşan (Gezgin Denizkızı)

2018’e merhaba diyecegimiz bu son saatlerde herkese umut dolu, yollarda saglikla keyiflerle mutluluklarla gececegi bir yeni yil diliyorum. bu sene planlanmis yeniden gidecegim Tayland, 6 ci kitam olan avustralya ve yeni zelanda seyahatim var 3 aylik. yaz mevsiminde dondukten sonra tabiki olmazsa olmazim ege sahilleri ve yunan adalari planlarimda, sonrasi ise yine bir 500 kusur kmlik camino de santiago yolu sonbahar rotamda olacak insallah. hayallerimde ise bilmem olabilecek mi, son kitam olacak antarttika var. Umarim 12 ayin 8-10 ayi yollarda gecer cunku yollar beni seviyor ben yollari seviyorum, hepimizin yollari acik olsun keyiflerle olsun sevgiler hep bizi bulsun..

Peril Cantürk (Perilce)

2018 seyahat planım, Avrupa’nın kuzeyini doyasıya gezmek. Kendimi bildim bileli dünya üzerinde en çok görmek istediğim yer olan İskandinav coğrafyasına bir ziyaret planlıyorum. Gemi seyahati ile Norveç fiyortlarında büyülendikten, kuzey ülkelerinin o mesafeli atmosferini yaşadıktan sonra hedefim nefes kesici İzlanda ve Grönland topraklarına doğru devam etmek. Benim için muazzam bir deneyim olacak bu bölgelerin hemen ardından, yine İskoçya, İrlanda, Galler ve İngiltere adalarına bir bir ayak basmayı planlıyorum. Hayallerimin gerçekleşmesi demek olan bu ülkelerde bulunduktan sonra da önümüzde yıllara, bir başka hayal olan Orta Asya, Türk Cumhuriyetleri, Çin ve Tibet’e kavuşup Moğol şamanlar eşliğinde başka diyarlara kanatlanmak kalıyor.

Seyahat, sanat ve edebiyat dolu bir yıl olsun 2018.

Figen Karaaslan (Seyyahça)

2018 yılında Euro çok zorlamazsa; Paris, Yunanistan, Prag ve İzmir seyahatleri planlıyorum.

Cansu Elter (@Cansuelter)

2018 benim için Güney Amerika demek. Brezilya sahillerinde başlayan yolculuğum ardından Amazonlar’da devam edecek. Oradan Venezuela, Colombia ve Panama ziyaretleri sonrası bir süre dinlenmek için Kosta Rika’da mola vereceğim. Ardından yeterince enerjimi topladığımda ver elini Ekvador ve incisi Galapagos. Uzun süredir hayalim olan Galapagos’u görüp yüzümde büyük bir tebessümle Peru, Bolivya, Şili ve Arjantin’e doğru yolculuğuma devam edeceğim. İguazu Şelalesi, Patagonya, Salar De Uyuni, Machu Picchu bu sene beni en çok heyecanlandıran seyahatlerim olacak. Gerçi ne kadar plan yaparsanız yapın yol hepsini değiştiriyor, seyahat etmenin insanı en mutlu eden yanı da bu sanırım.

İnfluencer marketing sektörünün geçmişi çok olmamakla birlikte bu konuda bir çok çalışma yapıldı. Eğer sizler de influencer marketing konusunda çalışma yapmak istiyorsanız İnfluencer Marketing Türkiye de birçok firmanın içinde sıyrılan CCMedia ile çalışabilirsiniz. Alanında tecrübe edinmiş çalışmaları ile bir çok çalışma yapmış ve uzman kadrosu ile iş planınıza uygun teklifler alabileceğiniz bir şirket olarak gözükmekte.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe