Seyahat Uygulaması Musement Barselona’da Ofis Açıyor 0

Yerel deneyimler konusunda danışmalık sunan yeni firma Musement, İspanyol pazarındaki büyümesini desteklemek için Barselona’da ofis açıyor.

Firma, İspanya için ülke müdürü olarak, daha önce Costa Cruises, Bus Turistic, Keytel ve booking.com için çalışmış olan Letizia Stock’u görevlendirdi.

Stock: “Musement, dünya çapında olağanüstü bir büyüme yaşıyor ve İspanya ofisinin açılmasıyla birlikte zaten büyük bir başarı yakalamamızı sağlayan pazarda işimizi geliştirmeye konsantre olabileceğiz. İspanya zemininde büyüyen bir varlığa sahip olmak, yerel seyahat acentaları ve dijital yayıncılarla ortaklıklarımızı da geliştirmek için bizlere yardımcı olacaktır, bu sayede İspanyol kullanıcılar arasından marka tanınırlığımızı da arttıracağız. Hedefimiz, büyüyen veri tabanımız sayesinde, deneyimsel gezginlerin etkinlikler için uygulamamız aracılığıyla rezervasyon yapmasını sağlayarak bölgedeki bütün büyük tur faaliyetleri ve etkinlikler için bir numaralı ortak haline gelmek” dedi.

Barselona, 2015 yılında Musement müşterileri için üçüncü popüler destinasyondu, uygulama ayrıca; Granada, Kanarya, Malaga ve Valensiya’ yı da kapsıyor.

Musement, gelecek aylarda uygulamaya bir dizi yeni cazibe merkezi ve yerel saklı cevherlerle birlikte, Lanzarote, Cadiz, Almeria, Santander, Pamplona ve Santiago’nun da dahil olduğu 10’dan fazla yeni şehir de eklemeyi planlıyor.

Musement Kurucu Ortağı ve Operasyon Direktörü Claudio Bellinzona; “Barselona gibi canlı bir şehirde ofis açmaktan son derece memnuniyet duyuyoruz, eminiz ki uygulamamız İspanyol gezginlerin yüksek beklentilerini karşılayacak, ayrıca uygulamamız sınırları da aşarak toplumun her kesiminden bütün gezginlere dünyanın ilk 5 yıldızlı danışmanlık hizmetini sunacak” dedi.

 

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.