Seyahat Sigortası Karşılaştırma Sitesi InsureMyTrip Müşterilerine Özel Öneriler Sunuyor 0

InsureMyTrip, kullanıcıların seyahat sigortalarını karşılaştırmasına olanak tanıyan bir websitesi olarak son dönemde güncellediği arama motorunda kasırga mevsimi ve fırtınaya açık hedefleri de hesaba katarak, en uygun olanları önermek için binlerce planı filtreliyor.

Platform, sigorta karşılaştırması yapmak için makine öğrenimi teknolojisini ilk uygulayan şirket. “Kasırgalar, gezginler üzerinde büyük bir etkiye sahip ve seyahatleri de kolayca tehlikeye girebilmektedir.

InsureMyTrip CEO’su Jim Grace; “Belirli kasırga ile ilgili harcamaları olan seyahat sigortası planları olsa da, gezginler bu planları hızlı bir şekilde çevrimiçi olarak tanımlamakta zorluk çekebilirler.

Artık, çığır açan öneri aracımız otomatik olarak, dayanıklı kasırga kapsamı ile seyahat planlarını gösteriyor ve seyahat sigortası satın alma işlemlerinde gezginlerin daha güvende hissetmelerini sağlıyor” dedi.

Arama motoru, kasırgalar için filtrelemenin yanı sıra, benzer nitelikleriyle, geçmiş kullanıcı profillerinden ve satın alımlarından edinilen verilere dayanarak önerilerde de bulunabiliyor.

Bir basın açıklamasına göre bu araç, insanların kendileri için doğru sigortaları manuel olarak bulmaya çalışmalarıyla karşılaştırıldığında 10 kat daha hızlı bulmalarını sağlıyor.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe