Seyahat Portalında Bir İlk: ‘Fiyatını Sen Belirle’ 0

Otel odası, uçak bileti ve araç kiralayan bir seyahat portalı olan Sondakka.com, diğer seyahat portallarından farklı bir uygulama ile dikkat çekiyor. Fiyatını sen belirlemodülü ile Türkiye’de ve dünyada bir ilki yaratarak, kullanıcıların otellere ‘canlı teklif’ verebilmelerine olanak sağlayan Sondakka.com’un kurucu ekibi, ilgiden memnun.

sondakka

27 Ocak 2015, İstanbul- Türkiye’deki çevrimiçi pazar hızlı bir şekilde büyüyor ve seyahat sektörü de bu pazarda yerini sağlamlaştırıyor. Sondakka.com’un geliştirdiği ‘Fiyatını sen belirle’ benzeri uygulamalar da ilgi odağı olmaya devam ediyor.

Ağustos 2012’de kurulan, A grubu bir çevrim içi seyahat acentesi olan Sondakka.com,  22- 25 Ocak EMİTT İstanbul 2015- Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nın ilk iki gününde 145 oteli daha bünyesine kattı.

“Türkiye’de vergi vermeden işlem yapan uluslararası firmaların hegomanyasını kırmak ve Türk kullanıcısına Türkiye ve dünyada en iyi fiyatlar ile konaklama sağlamak amacındayız,” diyen kurucu ekip, ‘Fiyatını sen belirle’ uygulamasına ilginin her geçen gün daha da arttığını, müşterileri kazandıkça kendilerinin de kazandıklarını söylüyorlar.

Bu sistemi nasıl kurdukları sorusuna, Sondakka.com kurucu ekibinin verdiği yanıt şöyle:

“Birçok otel tedarikçisinin fiyatlarını karşılaştırıp, en hesaplı otel fiyatları sunup, kullanıcılara bu fiyatların da altında konaklama yapma imkanı sunuyoruz. ‘Fiyatını sen belirle’  uygulaması oteller için de büyük bir fırsat. Oteller markalarına, imajlarına ve diğer acenta ve tedraikçiler ile olan iş ilişkilerine zarar vermeden boş kalmış odalarını Sondakka.com kullanıcılarından gelen teklifler ile satma imkanı buluyorlar. ”

‘Fiyatını sen belirle’ uygulamasına dair kullanıcıların ortak görüşleri olumlu:

“ Sondakka.com sayfasında gideceğimiz yerdeki tüm otellerin en düşük online fiyatlarını görebiliyoruz ve istediğimiz otelin, istediğimiz odasına, uygun gördüğümüz fiyatı teklif ederek, hiç bir yerde bulamayacağımız fiyatlar ile konaklama şansı yakalıyoruz.”

Sondakka.com, ürün ve hizmet üreten işletmeler  ile bunları talep eden alıcıların buluştukları etkin ve sürekli bir çevrim içi platformdur.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe