Seyahat Planlama Platformu Triphobo Karlılığa Geçişini Kutladı 0

Seyahat planlama platformu TripHobo, “önemli bir iş yükselişi” ile karlılığa geçtiğini açıkladı.

Hindistan ve Palo Alto merkezli firma son üç aydır işlevsel nakit akışı olduğunu söyledi. Bu dönüm noktasıyla, “işte önemli bir artış” olduğunu ve şu anda “sürdürülebilir bir iş modeline” sahip olduklarını da belirttiler.

Eş kurucu Saket Newaskar “Bu yolculuk ilginç zorluklarla dolu ancak misyonumuza bağlı kaldık” açıklamasında bulundu ve sözlerine şu şekilde devam etti;

“Online seyahat planlama kullanıcısının gizli kalmış, gerçekleşmemiş ihtiyaçları konusundaki anlayışımızı geliştirmeye ve Triphobo aracılığıyla bunları ele almaya devam ediyoruz”.

“Son birkaç yıldır Online seyahat alanının birçok zorluklar karşılaştığını görüyoruz. Öte yandan, seyahat planlamada önemli ölçüde gizli kullanıcı ihtiyacı hâlâ çözümlenemedi. Geçmişte bu ihtiyaçları karşılamak için parçalara ayrılmış şekilde ufak tefek çözümler oldu. Ancak Triphobo, bu zorlukların üstesinden gelen ilk platform ve kullanıcıların seyahat planlama deneyimine değer katabilmeyi başarabildi.”

“Bundan sonra yolculuğumuz yapay zeka destekli öneri motorumuza kaydadeğer yatırımlar yapma ve platformumuzun ölçeğini sürdürülebilir şekilde devam ettirmek üzerine olacak”

Triphobo’da bu fırsatı kullanarak bu heyecan verici yolculuğun bir parçası olan tüm destekçilerimize, kullanıcılarımıza, çalışanlarımıza ve ortaklarımıza teşekkür etmek isteriz”.

“Mücadele devam ediyor ve uzun bir yolumuz var, ancak şimdi bu dönüm noktasını kutlayacağız” diyerek sözlerine son verdi.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.