Seyahat için İdeal 5 IPhone Uygulaması 0

Yaz yaklaştıkça ayak tabanlarımız kaşınmaya başlıyor, seyahat edecekseniz bu 5 iPhone uygulaması çok işinize yarayacaktır.

Seyahat Rotanızı Planlayın: TripAdvisor

TripAdvisor ister yurtiçinde, ister yurtdışında olsun gideceğiniz yerdeki uygun otelleri, restoranları ve eğlenceli mekanları bulabilirsiniz. Tüm seyahatinizi önceden planlamak ve otel rezervasyonları için ideal uygulama. Tecrübe ile onaylanmıştır.

Uygulamayı buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Biletinizi Ucuza Alın: Skyscanner

Skyscanner uygulamasını gideceğiniz yere ucuz ve indirimli uçuşları bulmak için kullanabilirsiniz. Skyscanner her gün milyonlarca insana hizmet ediyor. Uygun uçuşu bulduğunuzda sizi havayolu firmasına yönlendiriyor ve hemen biletinizi alabiliyorsunuz.

Uygulamayı buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Hava Durumunu Kontrol Edin: The Weather Channel

Gideceğiniz yerde havanın azizliğine uğramak istemiyorsanız, önceden mutlaka kontrol etmenizde fayda var. Basit kullanımı ve güzel Türkçe arayüzü ile The Weather Channel uygulaması, dünyanın neresi olursa olsun size ayrıntılı hava durumu bilgisi verecektir.

Uygulamayı buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Gittiğiniz Yerde Asla Kaybolmayın: Yandex Maps

Seyahat meraklıları için gezmek ve keşfetmek çok keyiflidir. Ama kaybolmak istemezsiniz herhalde, işte Yandex Maps sizin en iyi yol göstericiniz olacak. İster online, ister offline olsun, dünyanın tüm şehirlerinin haritaları elinizin altında.

Uygulamayı buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Farklı Dillere Hakim Olun: Google Translate

Yurtdışına çıkıyorsanız, belki de egzotik bir yerlere gidiyor olabilirsiniz. Nereye giderseniz gidin dil sorunu yaşamak mümkün. İşte Google’ın ünlü çeviri servisi Google Translate, iPhone uygulaması sayesinde 80 dilde çeviri imkanı veriyor.

Uygulamayı buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Kaynak: Silikon Vadisi

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe