Setur’un Temsilcisi Olduğu BCD Meetings and Events, Spor Birimini Faaliyete Geçirdi 0

BCD Sports, kurumsal konukseverliğe yönelik “yoğun atletik pratik” deneyimleri tasarlayıp gerçekleştirecek ve profesyonel ve genç takımlar için takım seyahatlerini koordine edecek.

Kıdemli Başkan Yardımcısı ve BCD Sports’un genel müdürü Charlene Rabideau, birim ile ilgili bilgiler verdi: “Takım seyahati lojistiğini ele almak ve çalışanlar ile oyunculara gönül rahatlığı sunmak adına global kaynaklara sahip, itibar sahibi bir şirkete yönelik ihtiyacın bulunduğunu gözlemledik. Bu ihtiyaç ayrıca, müşterileri ve ortakları için uzun erimli deneyimler oluşturma arayışındaki kurumlara da uzanıyor. Bu her iki müşteri grubumuza, riski en aza indirip deneyimi maksimum seviyeye çıkararak hizmet sunuyoruz.”

BCD Meetings & Events’in Global Başkanı Scott Graf da bazı açıklamalarda bulundu: “Müşterilere bu hizmetleri tekil etkinlikler bazında sunan daha küçük firmaların olduğunu biliyoruz, ancak bizler, BCD’nin daha istikrarlı, ölçeklenebilir ve maliyet verimliliğine sahip bir hizmeti, bölgesel ve global seviyede sunabileceği inancını taşıyoruz. Emniyet, güvenlik, finansal kapasite ve güvence faktörlerinin tamamı, dünyanın dört bir yanındaki tedarikçileri seçmede ve onlarla birlikte çalışmada önemli roller oynuyor. BCD’nin gücü işte bu ve bu güç, müşterilere gönül rahatlığı sunacaktır.”

2007 yılı başından beridir BCD Travel marka temsilciliğini sürdüren Setur‘un global şirketlerle olan kurumsal işbirliklerine bu BCD Sports ürünleri konusunda da hizmet verilmesi bekleniyor.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe