Sanal Akşam Yemeği, Londra ve Milano’daki Yemek Düşkünlerini Buluşturuyor 0

Birleşik Krallık menşeli yemek dağıtım mobil uygulaması Deliveroo, Birleşik Krallık’ta yaşayan yemekseverlere, yemeklerini İtalyan bir konuk ile paylaşma şansı veriyor, üstelik uçağa adım atmak zorunda kalmadan.

Birleşik Krallık’ta yaşayan yemek düşkünleri, Londra’nın Southbank olarak anılan kısmında, bölgenin yerlilerine, İtalyan bir yemeksever ile sanal bir yemekli buluşmada bir araya gelme şansı verilen ve Milan Upon Thames (Thames Nehri üzerine kurulu Milano) adı verilen özel bir deneyim için bir araya geldi.

Bu etkinliğin arkasındaki fikir, Birleşik Krallık’ta yaşayan insanların dörtte birinin, yemekli bir buluşmada spagetti gibi tüketmesi meşakkatli İtalyan yemeklerini yeme konusunda oldukça tedirgin oldukları sonucunu ortaya koyan bir anketten geliyor. Milan Upon Thames etkinliğiyle akşam yemeği yemek isteyen insanlara, kendilerine sosla dolu bu yemeği ortalığı batırmadan nasıl yiyecekleri üzerine önerilerde bulunan gerçek İtalyanlarla canlı sohbet (chat) yapma şansı veriliyor.

Deliveroo, bu etkinliği, Three Mobile’ın ödül mobil uygulaması Wuntu ile ortaklık kurarak gerçekleştirdi. İtalyan restoranı Rossopomodoro, etkinliğe katılan yemek tedarikçisi olarak meşhur menüsünden yemekleri etkinlik katılımcılarına sundu.

Etkinlik, 19-20 Nisan tarihlerinde gerçekleşti.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe