İlişki mi İstiyorsun, Sana En Uygun Ülke Hangisi? 0

Seyahat arama motoru Momondo, 15 ülkeden 15.000’i aşkın kişiye, vücut ısılarının artmasına, nabızlarının hızlanmasına, kalplerinin çarpmasına sebep olanların kimler olduğunu sordu…

Eğer Güney Avrupa’nın ateşli bölgelerindensen şanslısın, neredeyse herkes senden hoşlanıyor. Dünyanın her yerinden kadınlar İtalyanların peşinde koşarken, erkekler İspanyol sinyoritalar için sıraya giriyorlar.

Ne yazık ki, kuzeyin soğuk bölgelerinin seksi, sarışın, mavi gözlü Vikinglerinin modası geçmiş: İsveçli, Norveçli, Danimarkalı ve Fin kadınlar aşk arayışlarında haritanın aşağılarına iniyorlar. Ancak, İsveçli erkeklerin Norveçlilere büyük bir ilgisi var ve Norveçli erkekler de seksi İsveçlilere karşı boş değil! Aaa unutmadan Türk erkeklerine gelince, onlar güzellikleriyle nice aileleri yıkan Rus kadınlarından, Türk kadınları ise yakışıklı İtalyan erkeklerinden hoşlanıyorlar.

O halde ne bekliyorsun? Bilgi görselimize göz at…

Country-crushes_TR-002

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.