Sabre Technology Exchange (STX) Zirvesi 25-27 Haziran Tarihleri Arasında Londra’da! 0

Sabre tarafından ilk kez düzenlenecek ve aynı çatı altında havayolları, oteller, kurumsal/online/leisure acenteleri de dahil olmak üzere seyahat endüstrisinin liderleri ve karar vericilerini bir araya getirecek Sabre Technology Exchange 2018 25-27 Haziran tarihleri arasında Londra’da gerçekleştirilecek.

Katılımcılar STX’de üst düzey Sabre yöneticileri ve misafir konuşmacılardan çok değerli bilgiler edinecek. Teknolojinin seyahatin tüm unsurlarını nasıl etkileyeceğini uzmanlarından dinleyecek, akıllı ticaretin gelişen seyahat pazarında şirketlere nasıl rekabet üstünlüğü kazandırabileceğini ve müşteri memnuniyetini nasıl artırabileceklerini diğer sektör liderleri ile birlikte keşfedecek.

Neden katılmalısınız?

  • Network’ünüzü genişletin. Sabre liderleri ve Dünya’nın önde gelen seyhayat şirketlerinin üst düzey yöneticileriyle doğrudan bağlantı kurun.
  • Bilginizi ve Ufkunuzu Genişletin. Gelişmiş yolcu deneyimleri için yeni teknolojileri ve stratejileri kullanmayı öğrenin.
  • Seyahat sektörü ile ilgili en yeni trendleri, teknoloji ve en iyi uygulamaları uzmanlarından dinleyeceğiniz oturumlara katılın.
  • NDC gibi önemli sektörel konularda yönetici oturumlarına katılın ve işinize getireceği yeni fırsatları birlikte tartışın.
  • Rekabette öne geçmeniz ve maliyetleri azaltmanıza yardımcı olacak modern platform altyapısı ile ilgili vizyonumuza ve stratejimize dair bilgi edinin.
  • Veri ve teknolojinin iş performansını nasıl etkilediğini öğrenin.

Tüm etkinlik programını buraya tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

Kayıt ücreti: 395 USD. Kontenjan sınırlı olduğundan, seyahat endüstrisinin liderleri, karar vericileri ve etkileyicileriyle tanışacağınız bu önemli zirvedeki yerinizi garanti altına alın.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe