Sabre, FareNabber Teknolojisi ile Daha Fazla Kişiselleştirme Hedefliyor 0

Bu arayüz ile seyahat şirketlerinin ve geliştiricilerin müşterilerine daha akıllı ve daha kişiselleştirilmiş uçak bileti alışveriş deneyimi sunmasına yardımcı olmak amaçlanıyor.

Nihai amaç ise tüketicilerin; başlangıç ve nihai destinasyon, yolcu sayısı, tarihler ve tarihlerin esnekliği, ayrılış ve varış zamanı, tercih edilen havayolları ve maksimum kabul edilebilir fiyat gibi spesifik ölçütler belirlemelerine olanak sağlamak.

Bu spesifikliğin seviyesi tedarikçilere aynı derecede spesifik ve mükemmele yakın yanıtlar verme olanağı sağlayacak ve dolayısıyla tekliflerin tüketici tarafından kabul edilme şansı da daha yüksek olacak.

Bu yeni Uygulama Programlama Arayüz özelliği, seyahat şirketlerinin mevcut çevrimiçi özelliklerini geliştirmelerini ve yolcuların uçmak için en iyi zamanı bilerek uçak bileti satın almalarını sağlıyor.

Sabre; günümüz gezginlerinin tercih ettikleri seyahat kriterlerini tanımlamak ve en iyi anlaşmayı bulmak için uçuş seçeneklerini araştırarak değerli zamanlarını harcamak yerine ihtiyaçlarını karşılayan seçenekler ortaya çıktığında uyarılmak istediklerini belirtti.

Sabre’nin kurumsal rezervasyon aracı olan GetThere ise Sabre Red Platform’a entegre edildiğinde aynı özelliklere sahip olacak.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe