Sabre Büyümenin Devam Edeceğini Açıkladı 0

Sabre yaptığı açıklamada; “gerçekleştirilen işten çıkarmaların, 10.000 kişiden oluşan iş gücünün yaklaşık olarak %9’una denk geldiğini” belirtti.

Küresel Teknoloji şirketi, dünya çapında yaklaşık olarak 3 milyar euroluk bir ciroya sahip.

Açıklamada; “2014’te gerçekleşen halka arzdan beri, Sabre başarılı bir büyüme ve ilerleme yoluna girmiş, gelirleri büyümüş ve stratejik satın almalar gerçekleştirmiştir” dendi.

Sabre 2014’ten beri neredeyse 2.500 iş imkanı yaratmıştı. Şirket bunun halka arzından bu yana %30’luk bir işgören artışına denk geldiğini belirtti.

Açıklamada; “Dinamik bir sektörde faaliyet gösteriyoruz ve sürekli bir büyüme ve başarı için temel yeteneklerimizi geliştirmeye odaklanıyoruz. Tıpkı iyi yönetilen her şirketin yapmak zorunda olduğu gibi zaman zaman iş gereksinimlerini ve fırsatları karşılamak üzere kadrolarda düzenlemeye gidiyoruz.

“Son birkaç ay boyunca ürün tekliflerimize ve yatırım stratejilerimize öncelik vermemiz gerektiği konusunda müşterilerimiz, çalışanlarımız ve yatırımcılarımızla açık ve devam eden bir diyalog kurduk.

“İşten çıkarma, bazı açık pozisyonların ortadan kaldırılması da dahil var olan 10.000 kişilik iş gücümüzün yaklaşık olarak %9’una tekabül etmektedir. İş önceliklerinin gerektirdiği beceri ve ihtiyaçlara odaklanarak işe alım gerçekleştirmeye ve büyümeye devam edeceğiz” dendi.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.