Ryanair Mobil Ziyaretlerinde Yüzde 70 Yükselme Sağladı 0

Yakın bir zamanda yenilenen uygulamanın, Aralık ayı ziyaretlerinde %70 artış kaydedildi ve şu an itibariye iOS ve Android için 17 milyondan fazla indirme gerçekleşti.

5 üzerinden ortalama olarak 4.5 değerlendirme derecesine sahip olan uygulamanın iOS için 4.6, Android için ise 4.3 oranında değerlendirme derecesi mevcut. İrlanda’da ise geri bildirim skoru 5 üzerinden 5.

Ryanair; artık her zamankinden daha çok müşterinin mobil üzerinden rezervasyon gerçekleştirdiğini açıkladı.

Uygulamanın müşteri oturum açma fonksiyonlu “My Ryanair” özelliği kullanıcılara; uçuş bilgilerini kontrol etme, seyahat belgelerini kaydetme, rezervasyon seçimi ve ücreti sabitleme, otel rezervasyonu gerçekleştirme, araba kiralama ve check-in işlemi gerçekleştirme imkanı sağlıyor. Uygulama 8 dilde kullanılabiliyor.

Ryanair Pazarlama Müdürü Kenny Jacobs; “Mobil uygulamamızı sürekli olarak geliştiriyoruz, müşterilerimizin güncellemelerimizden ve heyecan verici yeni uygulama özelliklerinden memnun kaldığını görmekten de son derece memnunuz.

“Uygulamadan gelen ziyaretçi sayısı tatil döneminde %70 oranında arttı ve masaüstü olmayan cihazlardan yapılan ziyaretlerin masaüstü cihazlara göre artmaya devam ettiğini de görüyoruz, bu nedenle her yeni dijital özelliği mobil bir bakış açısıyla geliştiriyoruz” dedi.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe