Ryanair Etkinlik Pazarına Giriyor 0

Ryanair, yeni kurulan “Ryanair Tickets” websitesi üzerinden Avrupa genelinde tiyatro, müzik ve spor biletleri satmaya hazırlanıyor.

Ryanair müşterileri 10 Kasım’dan itibaren Londra için” Live at Chelsea” serisi biletlerini almaya başlarken diğer etkinlik biletleri de yakında satılmaya başlanacak.

Ryanair bilet dağıtım işletmesi Coras ile ortaklık kurdu ve websitesi yedi dilde (İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Portekizce, ve Lehçe) hizmet verecek, ayrıca üç para birimi de (Euro, Sterlin ve Zloti) geçerli olacak ve bunu daha fazlası takip edecek.

Bu yeni web sitesi, yeni “Ryanair Rooms” websitesini, Apple ödeme entegrasyonunu, yeni uzun mesafe Air Europa uçuşlarını ve Erasmus Student Network ile kurulan ortaklık duyurularını izledi.

Yardımcı Ürün Direktörü Greg O’Gorman; “Coras ile ortaklık kurarak Ryanair Tickets’ı yayınlamaktan ve müşterilerimize Aladdin, Wicked, The Lion King ve Les Misérables dahil Batı’nın en iyi şovlarına bilet alma fırsatı sağladığımız için memnuniyet duyuyoruz. Müşterilerimiz Ryanair hesapları üzerinden kolayca eklenen bir eklenti sayesinde rekabete dayalı çok uygun fiyatlardan bilet satın alabilecekler. Başlangıçta yalnızca Birleşik Krallık şovları için bilet satılı yapılmakla birlikte, Ryanair Tickets yakın gelecekte Avrupa genelinde yapılan etkinlikleri kapsayacak şekilde genişleyecek” dedi.

Coras CEO’su Mark McLaughlin ise; “ Seyahat planlarının, ister bir futbol maçı isterse sevilen bir sanatçının konseri için olsun, etkinlikler için yapılması giderek artış gösteriyor. Ryanair biletleri, müşterilerine Avrupa’daki en iyi etkinlik biletlerini satın almaları için daha kullanışlı ve kişisel bir deneyim sunuyor” dedi.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe