Ryanair 7 Farklı Dilde Geri Bildirim Sistemine Geçti. 0

Daha ucuza uçmak isteyen kişilerin ilk adresidir Ryanair. Peki cebinizi rahatlatan bu uçuşlardan ne kadar memnun kalıyorsunuz?

Memnun kaldıysanız da kalmadıysanız da bunu şirkete iletmeniz çok önemli. Eksik oldukları konuda kendilerini geliştirmeleri için, iyi yaptıkları konularda da yapılanların devamı için bu çok kıymetli. Peki ya anadilinizde bu uygulama desteklenmiyorsa?

Bu durumu en aza indirgemek için Ryanair‘in, uçuşları oylayabildiğiniz uygulama temelli geri dönüş servisine-Rate My Flight– farklı dil seçenekleri eklendi.

Son eklemelerle birlikte şu dillerde oylama yapabiliyorsunuz;

Flemenkçe, İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Lehçe ve İspanyolca.

Bu uygulama ile yalnızca uçuşu genel olarak değerlendirmek yerine uçağa biniş, ekip, servis, yiyecek&içecek konularını da 5 yıldız üzerinden değerlendirebiliyorsunuz. Bir örnek verecek olursak; İngiltere ve İrlanda’dan Haziran ve Temmuz aylarında Ryanair‘i kullanan 8000 üzerinde yolcunun %89’u uçuştan memnun kalmış.

Rate My Flight gibi müşteri deneyimi geliştirme programları, uçuşlar hakkında gerçek zamanlı bir geri dönüt elde edilmesini sağlar. Şirketler tarafından çok önemsenen bu bilgiler, yeni alınacak kararlara büyük katkılar sağlar. Bu yüzden uçuş deneyimlerinizi şirketlerle paylaşmayı unutmayınız.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe