RoomIt ve Expedia Affiliate Network, Dağıtım Anlaşması İmzaladı 0

Carlson Wagonlit Travel’ın yeni otel dağıtım departmanı RoomIt, Expedia Affiliate Network (Expedia İştirak Ağı) veya kısa adıyla EAN ile bir anlaşma imzaladı.

Bu ortaklık anlaşması ile EAN’nin sağladığı fiyatlar ve olanaklar RoomIt ve CWT müşterilerine sunulacak; böylece bu gezginler, dünyanın dört bir yanında yer alan 197,000 mülke erişim imkânına sahip olacak.

RoomIt’nin başkanı Scott Brennan, bu ortaklığa dair açıklamalarda bulundu: “CWT, müşterilerimize, dünyanın dört bir yanında yer alan en çok sayıda noktada, en çok seçeneği, en rekabetçi fiyatlarla sunmayı vaat ediyor. EAN’yi mevcut tedarik ağımıza dahil etmek, bizi seçen gezginlere daha iyi bir deneyim ve daha güçlü bir hizmet sunmaya yönelik önemli bir yatırım gerçekleştiriyor.”

EAN’nin sunduğu seçenekler, CWT’nin To Go ismini taşıyan mobil uygulaması, RoomIt çevrimiçi rezervasyon aracı ve diğer başlıca çevrimiçi rezervasyon araçları üzerinden, küresel çapta çevrimdışı olarak erişilebilir durumda olacak.

RoomIt yetkilileri, tercih ettikleri rezervasyon kanalı ne olursa olsun, gezginlerin otel içeriklerine erişim söz konusu olduğunda istikrarlı bir deneyim bekleyebileceklerini belirtti.

EAN’nin Avrupa, Orta Doğu ve Asya bölgeleri ile Latin Amerika bölgesinden sorumlu başkan yardımcısı Alfonso Paredes de bu anlaşmaya dair yorumlarını paylaştı: “İş amaçlı seyahatler yapan gezginlerin, otel seçimi söz konusu olduğunda seçenek arayışında olduklarını biliyoruz. Bu anlaşma, gezginlere daha çok sayıda seçenek sunarken, onlara istedikleri otelleri bulmalarına ve kendi uygunluk yapıları dahilinde kalmalarını sağlayacak fiyatlarla rezervasyon yaptırmalarına yardımcı oluyor.”

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe