Qatar Airways’in Yeni Koltukları, Uçuşlarda Pijama Partileri Düzenleme Şansı Tanıyor 0

Uzun mesafeli bir uçuşta olduğunuzu ve iyice dinlenmek için uzanma, rahatlama ve bacaklarınızı esnetme şansına sahip olduğunuzu hayal edin. Ve şimdi, tüm bunları ailenizle veya arkadaşlarınızla, küçük bir odada yapma şansına sahip olduğunuzu hayal edin. Hem de bir uçaktayken.

Qatar Airways, Ticari Sınıf’ta erişilebilir durumda olan ilk ikiz yatağı bünyesinde barındıran, özelleştirilebilir kişisel süit olan ve QSuite olarak adlandırılan Ticari Sınıf bölümlerinde yeni koltukları kullanıma sundu.

Görsel: Qatar Airways

Lüks koltuklar

Elle dikilmiş İtalyan derisi ve saten altın rengi kaplama gibi lüks detaylarla hazırlanan her bir QSuite koltuğu, saklanarak bitişik koltuklarda oturan yolculara kendi özel odalarını oluşturma olanağı sunan gizlilik panelleriyle birlikte geliyor.

Daha büyük gruplar, kabindeki dört orta koltuğun keyfini çıkaracak. Bu koltuklardaki ayarlanabilir paneller ve hareketli TV monitörleri, birlikte seyahat eden meslektaşlara, arkadaşlara veya ailelere kendi alanlarını, uzun bir uçuşun ortasında çalışabilecekleri, yemek yiyebilecekleri ve sosyalleşebilecekleri özel bir süite çevirebilme olanağı sunuyor.

Görsel: Qatar Airways

Qatar Airways’in uçuş sırasında sunulan mevcut çocuk menüsü ve eğlence olanakları.

Qatar Airways, bu yeni kabin içi koltuk düzenini tamamlamak adına, ayrıca, yeni yemek seçenekleri içeren bir menüyle birlikte yeni bir yiyecek ve içecek konseptini hayata geçiriyor.

Yeni Ticari Sınıf menüsü, sunulan diğer ürünlerle beraber, artık yolcuların uçuş boyunca ısmarlayabilecekleri atıştırmalık tabağı seçeneklerini sunuyor.

Şirket ayrıca yenilenmiş bir kabin içi eğlence sistemini de kullanıma sundu. Oryx One’ın arayüzü, içerikler arasında gezinmeyi ve bütün havayolu şirketleri arasındaki en yüksek sayıyla, 3,000’e yakın eğlence seçeneğinin arasından seçim yapmayı daha da kolay hale getirmek için yeniden tasarlandı.

Yeni QSuite konsepti, Qatar Airways’in mevcut filosuna, Temmuz 2017’den itibaren yerleştirilmeye başlayacak.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe