PrivateFly, Virtuoso ile Ortaklık Kuruyor 0

Özel jet rezervasyon platformu PrivateFly, dünyanın önde gelen lüks seyahat ağı Virtuoso ile ortaklık kurduğunu açıkladı. Ortaklık sonucu PrivateFly, lüks global seyahat ağının tercih edilen bir ortağı haline geldi. Bu durum firmanın uluslararası b2b büyüme planlarında bir kilometre taşı.

Yeni ortaklık, Virtuoso‘nun 45 ülkede 16.000’den fazla seyahat danışmanına, PrivateFly‘nin teknoloji platformu ve 24/7 ekibi ile entegrasyon sağlayarak müşterilerine özel jet seyahati teklifi yapmasına olanak tanıyacak. PrivateFly bu anlaşma ile, 7000’den fazla özel charter uçağı ile akredite edilmiş bir küresel ağa erişimini sağlayacak.

PrivateFly CEO’su Adam Twidell, “Virtuoso ile olan bu ortaklık, bizim için b2b büyüme stratejimizde bir kilometre taşı. Özel jet kiralama teknoloji vasıtasıyla seyahat endüstrisine daha da entegre hale geliyor. Bu sayede daha iyi ve daha net fiyatlandırma ile birlikte ayrıca farkındalık da artıyor.” dedi.

PrivateFly CEO’su Adam Twidell konuşmasına, “PrivateFly‘de, 2017 yılının 4. çeyreğinde b2b rezervasyonlarında geçen yılın aynı dönemine göre% 45’lik bir artış gördü ve giderek daha fazla sayıda seyahat acentesinin ilgisini çekiyor. Müşterilerimize sunduğumuz hizmet bu sayede daha da iyileşiyor ve bir trend haline dönüşüyor.” diyerek devam etti.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe