Pegasus Havayolları’ndan Dubai Uçak Bileti 0

dubai uçak biletiTürkiye’nin sayılı havayolu şirketlerinden olan Pegasus Havayolları, 18 Ekimden itibaren uçuş destinasyonlarına bir yenisini daha ekliyor. Pegasus Havayolları böylece 25. ülkede 58. şehre seferler düzenler hale gelecek. Pegasus’un yeni destinasyonu Birleşik Arap Emirlikleri’nin göz bebeği, yükselen değer Dubai.

Pegasus Dubai seferleri 18 Ekimde başlıyor ve Dubai uçak biletinin 79,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacağı bildiriliyor. Dubai gibi gözde bir lokasyona 79 Euro’dan başlayan fiyatlarla gitmek bir ayrıcalık. Bu sebeple Dubai uçak bileti için Pegasus Havayolları’nı düşünmek akıllıca olacaktır. Emirates Havayolu’ndan Dubai uçak biletipaketi kampanyası gibi, hayli karlı olan bu fırsatı kaçırmayın…
Pegasus Dubai uçuşları İstanbul’dan Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Pazar günleri gerçekleşecek. Dubai’ye gidecek olan Pegasus uçakları Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan havalanacak. Dönüş seferleri ise Pazartesi, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri Dubai’den kalkan Pegasus uçakları ile gerçekleşecek. Dönüş seferlerinin 99,99 Euro’dan satışa sunulması planlanmıştır.

DUBAİ 

2000′in başında giren yeni milanyumla birlikte dünyanın parlayan yıldızlarından biri halini alan Dubai, günümüzde modern yapılaşmanın ve fizik kurallarına meydan okuyan gökdelenlerin kenti olarak biliniyor. 2000′lere kadar sıradan bir çöl kenti iken, bir anda modern dünyanın mimari ve ekonomik anlamda merkezlerinden biri halini alan Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri’nin emirliklerinden biridir. Emirliğin başkenti de Dubai adıyla anılır.

Dubai şehri, Arap Yarımadası’nın Pers Körfezi’ne bakan en uç noktasında yer alan bir kıyı şehridir. Çöl rüzgarları, yüksek binaları ve yükselen ekonomisi ile tanınan Dubai, aynı zamanda dünyanın bir numaralı tatil cennetlerinden biri olma yolunda hızla ilerliyor. Dünyanın en güzel ve en lüks otellerini 20 yıl gibi kısa bir sürede inşa eden Dubai, günümüzde her yıl milyonlarca turisti ağırlıyor. Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri’nde yer almasına ve teknik olarak İslami kurallara göre yönetilmesine rağmen; ülkenin beş yıldızlı otellerinde konaklayan misafirler bu kurallara tabi değillerdir.

Dubai, sıcak çöl iklimi sayesinde yılın her zamanı sıcaktır. Son derece hareketli bir gece hayatına sahip olduğundan, gecesi gündüzünden daha aydınlık şehirler listesinde yer alır. Uydu görüntülerine bakıldığında Arap Yarımadası’nın en aydınlık şehri olduğu görülebilir. Petrol zengini olan ülkenin giderek güzelleşen şehri Dubai, artık modern mimarinin önemli bir sembolü. Gidilmesi gereken şehirler listesinde de yer alan Dubai kumsallarında gün batımını izlemenin bir harika olduğu aktarılmakta.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe