Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Yayınlanan:

Peakwork ve Corendon Airlines Dağıtım Anlaşması Yaptı

Türk havayolu şirketi Corendon Airlines, Peakwork’ün Player Hub bağlantısı aracılığıyla içerik sağlamaya başladı.

© by https://www.youtube.com/watch?v=D7W8s6edkJg

Bu anlaşmayla, Peakwork aracılığıyla tam arama ve rezervasyon işlevleri sadece uçuşlar için olduğu kadar dinamik olarak paketlenmiş satışlar için de kullanılabilir olacak.

Corendon, Antalya’ya ve Yunanistan, Heraklion’a Almanya’da 12 havaalanından bağlantı uçuşları sağlıyor.

Corendon Airlines (CAI) ve Corendon Airlines Europe (CXI) 11 adet Boeing 737-800 uçağı işletiyor. Corendon Dutch Arlines’ın (CND) 3 adet uçağı ile birlikte ise firma dünya çapında 45 ülkede 145 havaalanına uçuş gerçekleştiriyor.

Corendon Airlines Bölge Temsilcisi Thomas Braun; “Son dönemde Corendon Airlines Europe (CXI) ile birlikte bir başka Avrupa şubesine sahip olmak Corendon ağının sürekli genişlemesini sağladı ve bu genişleme yalnızca Türkiye hatları ile ilişkili değil.

Bu nedenle teknolojiye de yatırım yapıyoruz. Yalnızca koltuk satışları ve çevrimiçi satış faaliyetlerini de geliştiriyoruz. Şimdi ise Peakwork ile dinamik sektöre giriyoruz ve gelecek ay bu alandaki işbirliğimiz de yoğunlaşacak” dedi.

Peakwork Uçuş Yöneticisi Christian Andersen; “Ortaklarımıza geniş bir ürün portföy sağlamak için Player Hub ağında tedarikçi sayısını ve teklifleri sürekli günceliyoruz.

Corendon’ın uçuş teklifleri yolcuların ve dolayısıyla tur operatörlerinin dinamik paketler için gereksinimlerini karşılıyor” diyerek ekledi.

             

Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.