Özel Tasarım Uyku Ürünleriyle Daha Rahat Bir Yolculuk! 0

Toplu taşıma araçlarında uyumak artık işkence olmaktan çıkıp keyifli bir hale geliyor. Nasıl mı? Yol boyunca uykunuzu daha konforlu bir hale getirecek özel olarak tasarlanmış bir kazak, şişirilebilir bir atkı ve şapkadan oluşan bir set ile!

Güney Kore’den Londra merkezli bir ürün ve mobilya tasarımcısı olan Jisue Park, işten eve evden işe her gün trenle gidip gelen kişilerin uykularını daha konforlu bir hale getirmek için bir dizi kıyafet ve aksesuar tasarladı. ‘Happy Napping‘ adı verilen bu malzemeler uykularınızı daha keyifi bir hale getiriyor. Londra’nın toplu taşıma araçlarına binmekten yorulmuş yolcuların davranışlarını gözlem sonucunda Happy Napping fikri ortaya çıktı. Koleksiyondaki halka şeklinde kazak, şişirilebilir atkı ve yastık şapkalarının tümü boynun şekerleme esnasında girdiği garip pozisyonaları ve genel rahatsızlığı önleyerek size daha rahat ve daha keyifli bir uykunun kapılarını aralıyor! Ayrıca, tüm malzemeler gündelik eşyaları anımsatıyor.

Paylaşımlı uyku için özel olarak tasarlanan kazaklar iki küçük yuvarlak yastığa sahip. Şişirilebilir atkı normal bir atkı gibi takılabilirken, şekerleme esnasında kolaylıkla şişirilebilir. Atkının içinde ise belirli yerleri kabartmalı olup hareket imkanı sağlamak için kullanıcının boynunu saran PVC kullanılmış. Son olarak, şapka kullanıcıların kafasını sıcacık tutarken aynı zamanda yastık işlevi sayesinde rahat bir şekerleme yapmanın garantisini veriyor.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.