Otelz, Dünya Devi Şirketlerle Anlaştı 0

Çevrimiçi otel rezervasyonuna farklı bir iş anlayışıyla yaklaşan Otelz.com, dünyanın en önemli otel arama motorlarından Trivago ve seyahat arama motoru Skyscanner ile iş birliği yapmaya başladı.

2013 yılı sonunda Bertan Aner tarafından kurulan ve yaklaşık 5000’e yakın tesis sayısı ile hizmet veren Otelz.com, Trivago ile yaptığı anlaşma neticesinde 250’den fazla rezervasyon sitesi üzerinden, dünyanın her yerinden 1 milyondan fazla otelin fiyatlarının karşılaştırılabildiği dev portalın iş ortaklarından biri oldu. Böyle Trivago üzerinden yapılacak otel aramalarında Otelz içeriklerine de ulaşılabilecek.

Şirketin bir diğer anlaşması da seyahat arama motoru Skyscanner ile oldu. Son dönemde uçak bileti kadar otel rezervasyonu ve araba kiralama konusunda yaptığı yatırımlarla da ön plana çıkan Skyscanner’ın otel arama sonuçlarında artık Otelz’nin de çıkacağı belirtildi.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.